Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

The Wit and Wisdom of Discworld
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nakladatel
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: sobota 09. srpen 2008 21:14     Předmět: Citovat

bratr Žumpa napsal:
Mně to příjde zcestný, asi jsem jediný Sad

Tu knihu samozřejmě mám, ale mně se vůbec nelíbí. Takových výběrů citátů z jednotlivých dílů Zeměplochy bychom u nás uměli udělat několik. Lidí na to je dost - Puczmeloun, The Mole, Cellindra,... Mně se do toho tedy moc nechce. Tak jako třeba do kvízů a podobně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bratr Žumpa

PříspěvekZaslal: neděle 10. srpen 2008 9:47     Předmět: Citovat

Právě, příjde mi to jako všechny ty knihy podle tolkiena - tolkienův bestiář, průvodce tolkienem, zvířata Středozemě a tak. Je to jenom takový druh příživnictví na celém díle, byť i autorského. Toť můj názor.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
TheMole

PříspěvekZaslal: neděle 10. srpen 2008 17:27     Předmět: Citovat

ačkoli, mě by ta kniha i docela zajímala - podle jakých kritérií byla sestavena, jaké hlášky tam byly zařazeny, apod.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bratr Žumpa

PříspěvekZaslal: neděle 10. srpen 2008 22:15     Předmět: Citovat

No ale tak jako tak je to v podstatě jenom databáze.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
TheMole

PříspěvekZaslal: úterý 14. říjen 2008 17:36     Předmět: Citovat

Very Happy Tak jsem dneska náhodou v Brně WaW sehnal...a musím říct, že už pana Talaše naprosto chápu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.