Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co právě teď nejvíc nenávidíte?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 159, 160, 161  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Reinmar

PříspěvekZaslal: neděle 03. květen 2009 14:55     Předmět: Citovat

Matlikkk napsal:
Zrovna teď jsem nespokojený s mým rozvrhováním a nakládáním s mým vlastním časem... Říkám si: "Ty ..., kdo to má teď všechno stíhat?"

Zkus rozdvojení osobnosti Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trilien
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pondělí 04. květen 2009 14:49     Předmět: Citovat

pocit provinění.když rozšlápneš milion šneků,neni to moc optimistická vyhlídka ddo budoucna(uvážím-li reinkarnaci...)
DORFL

PříspěvekZaslal: pondělí 04. květen 2009 18:55     Předmět: Citovat

Původně jsem toto chtěl napsat do tématu "Co se vám (nejen dnes) stalo", ale k té nenávisti to má přeci jen mnohem blíže...
Dnes jsem se, i když jsem si myslel, že to už více skutečně nejde, utvrdil v nenávisti a pohrdání jednou bytostí. Jeden student ze stejného ročníku, zdráhám se ale používat výraz spolužák, kterého tedy opravdu v lásce nemám, mi dnes znovu předvedl, co je opravdu zač.
V činnosti na interpretativním semináři 2 se vracíme k loňským terénním výzkumům, ke kterým jsme nyní každý napsal určitý text a stvořil prezentaci. Ten parchant v klidu spustil práci, na které jsem před časem pracoval přes 25 hodin a jenž byla určena pro Prezentaci aktivit Katedry sociálních věd na Univerzitě Pardubice za rok 2008 (zde). Bastard sice v úvodu polohlasem řekl, že používá prezentaci vytvořenou mnou... Ale to vůbec neospravedlňuje to, že to absolutně neupravoval, klidně tam nechal i povídání o tématech, která se ho vůbec netýkala, že vlastně ani neví, co v ní je, což bylo poznat podle komentáře... že mi o tom vůbec nedal předem vědět. Je to, jako by mi naplival do tváře... Což je ještě násobeno tím, co mezi námi dvěma kdysi proběhlo.
Čekal jsem mnohé, ale to, čeho jsem byl svědkem, mi vzalo dech... Shocked Mad Confused
effel

PříspěvekZaslal: pondělí 04. květen 2009 20:42     Předmět: Citovat

jen tak mimochodem, co mezi vami probehlo?

nenavidim virozu, ztratila jsem hlas, mam teploty a rymu a je mi celkove blbe Sad Crying or Very sad
Elischka

PříspěvekZaslal: pondělí 04. květen 2009 23:16     Předmět: Citovat

2 DORFL: Jestli jde o toho, o koho tuším, že jde, tak musím konstatovat, že mne to ani nijak zvlášť nešokuje. Confused

Jinak nenávidím ty seznamy autorů, roků vydání děl a podobně, které se momentálně šprtám nazpaměť. A také nesnáším své hysterické stavy před PZK. Už jsem ve stádiu občasných záchvatů smíchu a pláče, většinou dohromady. Prostě tuleň, no. Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hoptam

PříspěvekZaslal: úterý 05. květen 2009 11:20     Předmět: Citovat

2DORFL: Pošleme na něj pár zfetovanejch negrů s lubrikantem a gumovou rukavicí? Wink
Sargon

PříspěvekZaslal: úterý 05. květen 2009 13:37     Předmět: Citovat

Ano, ať jeho rectus pozná středověk.
Jestli jde o toho, o kterém jsi tu už Dorfle jednou psal, tak mě to bohužel taky moc nepřekvapuje, ale kvalita pjeho projevu, asi byla velice podřadné úrovně, takže se na to snad přijde a nespravedlnost bude potresána.
DORFL

PříspěvekZaslal: úterý 05. květen 2009 13:48     Předmět: Citovat

Díky za podporu. Wink

Na vysvětlenou... Kdo si prosím myslí, že se jedná o tu samou osobu jako v mém příspěvku na této stránce (středa 7. ledna 2009, 23:14), tak ho musím vyvést z omylu. Idiot z lednové události je nyní možná v Anglii, kdoví... A tak jako tak jsem na něj od té doby nenarazil. Jestli je to štěstí či smůla... to by se vidělo podle utržených ran. Smile
Nejnovější zážitek je s jiným jedincem, člověkem studujícím stejný obor ve stejném ročníku. S ním přicházím do styku tedy mnohem více a znám ho pochopitelně mnohem více. Snášíme se, neútočíme na sebe, ale je mu asi jasné, jaký mám já na něj názor. Už jen proto, že jsem mu to kdysi řekl v souvislosti s jeho chováním ke třetí osobě.
Je to zkrátka trochu složité, to uznávám. A přiznejme si, že je to i citlivé...
Díky za pochopení a omlouvám se za případné zmatky způsobené nedostatečným vysvětlením již v počátku. Wink
Tezi

PříspěvekZaslal: úterý 05. květen 2009 15:40     Předmět: Citovat

Občas bohužel narazíš na blbce na každém kroku a ostatním to pak splývá. Wink
Jinak momentálně nesnáším velmi brzké vstávání (4.00). Rolling Eyes
Elischka

PříspěvekZaslal: úterý 05. květen 2009 16:28     Předmět: Citovat

DORFL napsal:
Na vysvětlenou... Kdo si prosím myslí, že se jedná o tu samou osobu jako v mém příspěvku na této stránce (středa 7. ledna 2009, 23:14), tak ho musím vyvést z omylu.

Tak toho jsem nemyslela.

A jinak nenávidím postupky, vždy a všude. A také to, že mi kamarádi otloukají o hlavu, kolik mají úkolů a prací... Já bych si hned dala ty jejich úkoly než jedny postupky. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Albi

PříspěvekZaslal: úterý 05. květen 2009 18:46     Předmět: Citovat

Elischka: Kamarády postupky nebo jejich ekvivalenty určitě také čekají, takže až přijde pravý čas, budeš si na nich moct zlepšit náladu Smile

Jinak já aktuálně nenávidím svoji vytuplost, kterou cítím pokaždé, když se rozhodnu konečně zpracovat projekt diplomové práce, který mám odevzdávat za týden a o jehož náplni zatím naprosto nic netuším. Jo, a jedenáctihodinová pracovní doba pět dní v týdnu okořeněná "dobrovolnou" víkendovou prací přesčas tomu taky moc nepřidává. Kde jsou nějaký odbory, aby s tím něco udělaly, co?
Manticore

PříspěvekZaslal: úterý 05. květen 2009 18:58     Předmět: Citovat

svého profesora chemii. Vždycky to byl vyloženě "férový" člověk, takže mě to vlastně ani tolik nepřekvapuje, ale dneska se překonal. Zkoušel několik lidí a nic moc to nedopadlo, nějaké čtyřky a kamarádka dostala rovnou pětku (mimojiné podle mě neoprávněně...). Vzhledem k tomu, že toho měla chudák za celý den už dost, tohle ji nějak dorazilo a ona se zhroutila- začala brečet. Profesor do ní začal rýpat, jako že to na něho neplatí, at si svoje výlevy nechá... a tak podobně. To už bylo na Elišku moc a začala mít problémy s dýcháním. Nakonec jsme museli zavolat sanitku a jela do nemocnice. Ted už je v pořádku, ale přístup našeho profesora... to by člověk nevěřil, holka se mu tam dusí a on si z toho dělá legraci...
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: úterý 05. květen 2009 20:47     Předmět: Citovat

Jo ho ho. Nesnáším volný čas!!! nechce někdo prodat několik dní volného času? nevím co s ním, dnes jsem se bavila asi hodinu a půl zkoumání rozptřepených vlasů. Nekecám Mr. Green
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Manticore

PříspěvekZaslal: úterý 05. květen 2009 21:47     Předmět: Citovat

za kolik prodáš? mě by se moc hodil... Smile
Astfglt

PříspěvekZaslal: úterý 05. květen 2009 22:33     Předmět: Citovat

Albi: Opravdu se chystáš za jeden týden zvládnout napsat diplomovou práci???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 159, 160, 161  Další
Strana 126 z 161

Přejdi na: