Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co se vám (nejen dnes) stalo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 117, 118, 119  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: sobota 12. září 2009 15:29     Předmět: Citovat

Mě se včera stalo že jsem šla s kamarádem na film jánošík. Byl to skvělý zážitek, hlavně díky hl. hrdinovi, to je skutečně nádherný chlap... no a kamarád to celé kazil, dělal jako že se těší až chcípne. Když film zkončil, tak všichni lidi co byli v kině (zas tak moc jich nebylo) se chváli nehýbali a bylo uplné ticho...
jo ten konec je fak moc drsnej, vidět někoho tak hezkýho trpět.. huh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Astfglt

PříspěvekZaslal: neděle 13. září 2009 12:13     Předmět: Citovat

Po opravdu dlouhé době jsem se ocitl v čistě mužské společnosti, když nepočítám návštěvu sprch po trénincích.
A ochutnal jsem snad první bílé víno, které bylo opravdu dobré.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Trilien
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: neděle 13. září 2009 19:00     Předmět: Citovat

Včera se mi stala opravdu zajímavá prohlídka klášterního podkroví. Ty krumlovské gotické krovy jsou neuvěřitelné - teda je pravda že tomu vůbec nerozumím, ale i tak mě to dostalo.

No a před chvilkou jsem se vrátila z poslední letošní projížďky na "silničním motocyklu". Klepu zubama! Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: pondělí 14. září 2009 12:15     Předmět: Citovat

V sobotu jsem se nudila, a tak jsem použila "speciální" olej na topinky. Jenže pak jsem si, poněkud už v "rauši" vzpoměla, že mám sraz se 3 lidmi z jednoho fora. Nebyla jsem schopná se vypravit ven, pořád jsem se děsně něčemu smála a hrozně zdržovala.
A celý zbytek dne a část noci jsem byla mimo. nějak si pamatuju jen to, že jsem jedla pizzu, pořád mi to chutnalo jako něco jiného (jednou jako kuře,pak jako šváby, pak jako chleba) a celou dobu jsem měla dojem, že to červený na tom je marmeláda... jsem se zeptala kamarádky, proč je na tom marmeláda a ona řekla, že je to kečup. Pak jsem si dala 2x zmrzlinový pohár, měla jsme dojem že je to strašně dobrý máslo Very Happy a vůbec nevím, o čem byla řeč, jen že jsem tý kamarádce vedle mě sdělovala, jak se cítím. No hodně zvláští nálada, ale lepší než se nudit. A dneska "plánuju" taky se nudit, takže si dám další topinku...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
TheMole

PříspěvekZaslal: pondělí 14. září 2009 16:46     Předmět: Citovat

Very Happy Dorazil mi email, že si můžu v obchodě vyzvednout všechny zbylé sezóny Haló Haló.
Zase jeden seriálek zkompletován...
Rubína

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. září 2009 16:28     Předmět: Citovat

Mě se včera stalo, že mi kalkulačka hrdě oznámila 8000:125=1 000 000
Dneska se mi stalo, že jsem se probudila s lehkou angínou, nechala si napsat omluvenku a následně spala do 9,46. Cítím potřebu to prostě sdělit-chrchly chrchly-... Neutral
Rubína

PříspěvekZaslal: pátek 18. září 2009 10:07     Předmět: Citovat

V sobotu mám narozeniny a tak začalo klasické vyptávání ,,co bys chtěla?". Letos mě totálně nic nenapadá. Mobil funguje už 5. rokem, nač ho měnit, počítač funguje, celého Stopaře už mám taky, bedna s věcmi na tvoření (mimochodem předělaná na Zavazadlo) je plná, móda mě nudí, šperky mě škrábou...
Dyk já vlastně nic nechci... Shocked
Přišlo jim to neuvěřitelně podivné. Wink Nakonec mě napadla jediná věc- Rubikova kostka. Tím je ovšem zažehnán jen jeden příbuzný. Pak mě napadla návštěva rodinného přítele ,,Rysáka", bývalého studenta v oboru chemie. Bohužel ten dobrý muž (který je téměř totožný se strýcem Chrobákem z Boříkových lapálií) bydlí momentálně v Beskydech, a brzo nám napadne sníh...
Jsem zvědavá, co rodina vymyslí. Smile
Petrusanka

PříspěvekZaslal: pátek 18. září 2009 12:16     Předmět: Citovat

Rubína napsal:
V sobotu mám narozeniny a tak začalo klasické vyptávání ,,co bys chtěla?"....
U nás probíhalo něco obdobného(mám narozky dnes), ale já nic kloudného nevymyslela...Tak jsem zvědavá.
Petrusanka

PříspěvekZaslal: pátek 18. září 2009 12:19     Předmět: Citovat

Včera byl na Staromáku koncert Gorana Bregoviče a jeho orchestru a bylo skvělé, skvělé, skvělé!!!! Razz Chci další dávku balkánské muziky!
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: pátek 18. září 2009 12:31     Předmět: Citovat

a já tam neměla s kým jít Sad

včera nás akorát tak vyplavili doma sousedi a u michala jsme zase sousedy vyplavily my.... bůůů
Trilien

PříspěvekZaslal: pátek 18. září 2009 18:46     Předmět: Citovat

Dneska jsem si vymyslela co chci k vánocům! Piercing do nosu bych si přála od ježíška píchnout. Nosila bych tam pak takovou maličkou zelenou náušničku - úplně to vidim!
Hadati

PříspěvekZaslal: neděle 20. září 2009 11:05     Předmět: Citovat

Já byl včera na dnu otevřených dveří na metru a pak se šel podívat na bitvu na Bílé hoře. A taky jsem poprvé ochutnal trdelník.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Reinmar

PříspěvekZaslal: neděle 20. září 2009 18:59     Předmět: Citovat

Neudělal jsem autoškolu, poslal mobil do umyvadla a spálil řízky. Co by to ještě dneska chtělo...
TheMole

PříspěvekZaslal: neděle 20. září 2009 19:08     Předmět: Citovat

Oženit se?
Reinmar

PříspěvekZaslal: neděle 20. září 2009 20:13     Předmět: Citovat

Já se na svatbu těšim, spousta jídla, pití a to vše zadarmo. Popravdě by ale fakt nemusela být moje.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 117, 118, 119  Další
Strana 53 z 119

Přejdi na: