Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Audioknihy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luque

PříspěvekZaslal: pátek 13. duben 2012 23:40     Předmět: Citovat

výtečně Smile Hezky popořadě, stejně se snad dostane na všechny knížky... Tak to já si to za odměnu koupím, jako ostatně vždycky všecko Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 28. červen 2012 15:59     Předmět: Citovat

Dobrý den, další audiobooky, čtené panem Kantůrkem, měly vyjít tuším o prázdninách. Zajímá mě jen zda už je rozhodnuto o nějakém konkrétním datu kdy se můžeme na další díly těšit?

Děkuji za odpověď.
skvoracek
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 08. srpen 2012 14:03     Předmět: Audio Zeměplochy Citovat

Myslím, a nechci se nikoho dotknout, že právě tato "amatérská" tvorba předčila mistra, já sám slyšel navyprávěné Stráže! Stráže!, Nohy z jílu a musím uznat, že sem byl nadšený. Nevíte někdo, jak se jmenuje ten dotyčný, co toto načetl?

Zlotykov napsal:
A nepřemýšleli jste o zlegalizování "amatérské" tvorby? Momentálně je, z mého pohledu, kvalitně načtený Otec prasátek, Stráže! Stráže!, Muži ve zbrani, Nohy z jílu a Hrr na ně!. Chybí sice hudební a ruchový podkres, ale to by se koneckonců dalo dodělat.
Weeta

PříspěvekZaslal: úterý 04. září 2012 14:16     Předmět: Citovat

Já jsem slyšel Muži ve zbrani a líbilo se mi to moc!
Suprově načtené.
Hadati
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: středa 03. říjen 2012 8:16     Předmět: Citovat

A má někdo na tuto osobu kontakt? Klidně mi to napište do pošty.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Luque

PříspěvekZaslal: pátek 05. říjen 2012 16:02     Předmět: Citovat

nějak se nám to vydání toulá... Kdy by se to asi tak mohlo uskutečnit? Hypnotizuju stránky Talpressu, hypnotizuju to tady a kde nic, tu nic... Smile Dvojkniha ticho, audiokniha ticho, další dvojjazyčná ticho... Nebuďte na nás tak zlí Smile
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 15. říjen 2012 1:48     Předmět: Re: Audio Zeměplochy Citovat

[quote="skvoracek"]Myslím, a nechci se nikoho dotknout, že právě tato "amatérská" tvorba předčila mistra, já sám slyšel navyprávěné Stráže! Stráže!, Nohy z jílu a musím uznat, že sem byl nadšený. Nevíte někdo, jak se jmenuje ten dotyčný, co toto načetl?

Slyšel jsem pouze Stráže a rozhodně to Kantůrka nepřekonalo, ani omylem! Všechna čest člověku, který to načítá, ale takové ženské postavy nemá zvládnuté prakticky vůbec. Pokud se to změnilo v dalších dílech, tak budu jedině rád, ale nerad bych slyšel takovou bábi v jeho podání. Prostě a jednoduše to nemá koule Smile
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 17. říjen 2012 15:03     Předmět: Citovat

Pan Kantůrek je ve všem co dělá skvělý. Přesto musím říct, že onen amatérský autor dokázal romány o Hlídce pozvednout na skvělou úroveň. Poslouchají se úžasně třeba už jen proto, že u každé postavy skvěle pracuje s hlasem a jeho tvorba kniha za knihou je lepší a lepší. Je ale jasné, že muž prostě nikdy nemůže dodat ženské postavě potřebnou ženskost, což bohužel platí u obou autorů. Zatímco onen nejmenovaný amatér namlouvá ženy poněkud zvláštními hlasy, tak pan Kantůrek ve většině případu (jako třeba u Bábi) vůbec hlas nemění a postavu příliš neodlišuje. Nechci ani jednoho z nich kritizovat, každý je svůj. Ale musel jsem se nejmenovaného ,,amatéra" zastat, neboť jeho verze jsem si oblíbil a nedovedu si představit třeba Nobyho v podání pana Kantůrka. Oběma však patří velká čest!
Manticore

PříspěvekZaslal: středa 17. říjen 2012 18:41     Předmět: Citovat

já se také přidám s chválou:-) nejmenovaný rétor má moc pěkně propracované jednotlivé postavy, mají úžasný charakter. Vždycky se těším na jeho další knihu, opravdu se to zlepšuje (mezi prvními pratchettovkami bylo třeba hrr na ně- tam to ještě kolísalo, dál je to ale kvalitní).
Luque

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. listopad 2012 18:07     Předmět: Citovat

5.4. bylo dočteno... Už sedm měsíců ticho... Tak já nevím, je to asi nějaké zakleté... Asi pokažená vypalovačka...
Veti
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 12. listopad 2012 19:13     Předmět: Citovat

Stačila by informace, zda se stíhá do Vánoc, nebo jestli mám vybrat jako dárek něco jiného Smile Díky moc.
Thomas
Anonymní

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad 2012 14:35     Předmět: Audioknihy Citovat

Veti napsal:
Stačila by informace, zda se stíhá do Vánoc, nebo jestli mám vybrat jako dárek něco jiného Smile Díky moc.

100% kupte neco jineho....
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad 2012 16:14     Předmět: Citovat

Nedávno jsem psal do nakladatelství Talpress. Zde je jejich odpověď:
,,Dobrý den,
máme hotový titul Mort, ale usilujeme o získáníé práv na to, aby se
audiokniha mohla stahovat přímo z internetu (např. audioteka.cz). Zatím
se angličtí nakladatelé a agenti radí...
Zdraví V.Talaš"
Luque

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad 2012 16:47     Předmět: Citovat

no jo, ale sběratel si to stejně koupí fyzicky... Stahování z netu je bezva, ale já si to například z netu stejně stahovat nebudu a půl roku zpoždění je půl roku zpoždění...
Tož prostě nespokojenost, no Smile
Hadati
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 16. listopad 2012 19:49     Předmět: Citovat

Snad mohu prozradit, že nejprve to nejspíš vyjde pouze na internetu. Teprve až si na sebe audiobook vydělá, tak by se mohla začít prodávat i "fyzicky".
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 4 z 8

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.