Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Průvodce po Zeměploše
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Obsahové chyby v překladu (nejen) Zeměplochy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TheMole
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 18. září 2009 21:21     Předmět: Citovat

Jasně, v originále "Igneous" - a jako Vyvřelý je panem Kantůrkem přeložen ve Strážích.
Z dvouknihy Pyramidy/Stráže už nicméně Vyvřelý zmizí.

(tím nemyslím, že ho pan Chrysopras nechá inhumovat, ale že tam bude správně Láva) Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
capik
Anonymní

PříspěvekZaslal: neděle 28. únor 2010 14:08     Předmět: Citovat

Tak mě napadlo, že u šíleného lorda Picbudky je napsáno, že se objevil jen v Noční hlídce, ale on už je zmíněn i v Zajímavých časech (u mě strana 134 a je u něj dokonce i poznámka autora). Ne že by mi to někjak zvlášť vadilo, ale když sem si toho všiml, tak to sem píšu Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Obsahové chyby v překladu (nejen) Zeměplochy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.