Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Feminismus
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Fanoušci Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kajča

PříspěvekZaslal: pondělí 05. říjen 2009 20:03     Předmět: Citovat

No,přiznávám že jsem to opravdu trochu přehnala ale to jen proto aby si pánové nemysleli,že to máme snadnější Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DORFL
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pondělí 05. říjen 2009 21:46     Předmět: Citovat

kajča napsal:
No,přiznávám že jsem to opravdu trochu přehnala ale to jen proto aby si pánové nemysleli,že to máme snadnější Laughing

A takto je to se vším! Mad Rolling Eyes Very Happy Wink
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pondělí 05. říjen 2009 22:21     Předmět: Citovat

A znáte tuhle písničku?
http://www.velkyzpevnik.cz/zpevnik/danek-wabi/kluci-to-taky-nemaj-lehky-antiptacata
Bohužel jsem nenašla na youtube, aspoň si přečtěte ten text, jsou tam odpovědi na vše Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kajča

PříspěvekZaslal: úterý 06. říjen 2009 19:58     Předmět: Citovat

Tak s tou písničkou souhlasím,a tet si musim dat na chvíli voraz nebo tu rozpoutam divci valku Laughing
Jája

PříspěvekZaslal: středa 07. říjen 2009 10:08     Předmět: Citovat

Tak jsem si tu tak pročítala názory všech ostatních a nevycházim z údivu Surprised
Na jednu stranu také nemusim feministky v jejich ortodoxní podobě, na druhou stranu jakási diskriminace tu přece jen je, já třeba jako máma dvou malých dětí budu hoooodně těžko hledat práci.
Na stranu druhou - pokud chtějí ženy mít rovnoprávnost prosím,ale přijde mi mnohdy,že se snaží naopak získat proti mužům co nejvíce výhod. Nejsem feministka, jsem dost sebestředná, takže nesnesu ignoraci a jsem ráda,když mě ostatní respektují, nechci pracovat v dole, ani závodit ve formuli, mám ráda, když dostanu květinu jen z toho důvodu,že jsem žena, ráda si nechám od chlapa uvolnit místo v autobuse a vůbec se ráda nechám rozmazlovat, cenou za to jsou bohužel domácí práce Very Happy
A pokud jde o menstruaci a porody, holky na co si stěžujete, vždyť je to jediná bolest v životě, která má smysl. Nikdy neřeknu - jen ať si to vyzkouší chlap - bože jen to ne, my jsme ženy a přivádět na svět děti je NAŠE výsadní právo!!! No holt to bolí no, ale co v životě stojí za bolest víc?

PS: Kdo bude upozorňovat na moje pravopisný chyby, ať se třese!!! Very Happy
Albi

PříspěvekZaslal: středa 07. říjen 2009 13:07     Předmět: Citovat

Jája napsal:
... cenou za to jsou bohužel domácí práce Very Happy

Domácí práce prakticky neznám, přítel se o mě hezky stará Smile Vaří také on, a až budeme někdy v budoucnu plánovat dítě, vyřešíme to dvojím vzájemně se doplňujícím zkráceným úvazkem - tak abychom se o starost o dítě mohli podělit oba a "kariéra" ( Smile ) ani jednoho z nás nějak zásadně neutrpěla.

Ve většině případů podle mě zkrátka platí, že jaké si to kdo udělá, takové to má Wink
Sargon

PříspěvekZaslal: středa 07. říjen 2009 13:28     Předmět: Citovat

Albi:Po postupu přítele na vyšší level manžel, může dojít ke strátě schopnosti "vařit" a podobných.
Jinak se obávám, že dítě na podělení starostí nepřistoupí a bude vás v noci demokraticky budit oba. Very Happy
Knihomol r. .303.

PříspěvekZaslal: středa 07. říjen 2009 17:08     Předmět: Citovat

Albi: Takhle jedině správně. Ale kdyby u slova kariéra nebyly uvozovky a smajlík, napsal byc i něco nesouhlasného Wink
Jája: Je až neuvěřitelné, s jakou rychlostí a dynamikou se etiketa stala z nástroje udržování patriarchátu na nástroj budování matriarchátu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DORFL

PříspěvekZaslal: pondělí 15. únor 2010 19:04     Předmět: Citovat

Dlouho se zde nic neobjevilo, tak něco pro zasmání... Smile

kajča

PříspěvekZaslal: čtvrtek 18. březen 2010 11:36     Předmět: Citovat

Souhlasím Laughing Twisted Evil
DORFL

PříspěvekZaslal: sobota 27. březen 2010 12:18     Předmět: Citovat

Svět podle šovinisty: Padesátnice by neměly dělat drahoty

rozhovor Ester Kočičkové a Josefa Hausmanna, autorem knihy Základy mužského šovinismu

(stránky xman.idnes.cz obsahují i nějaký ten lechtivější obrázek, takže by se na ně rozhodně neměly dívat děti)
Knize.Vladivoj

PříspěvekZaslal: sobota 27. březen 2010 12:27     Předmět: Citovat

Paráda, DORFLe. S tím pánem se teda ve spoustě věcí ztotožňuju Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Knihomol r. .303.

PříspěvekZaslal: sobota 27. březen 2010 20:10     Předmět: Citovat

Četl jsem to v magazínu, takže to nemám potřebu číst nyní. Dvojrozhovor s Kočičkovou vyšel pro oba dobře, ale rozhovor s tím pánem samotným bylo utrpení.
Hausmann je zpátečnický blb s přebujelým egem, který zná jen půlku statistik, kterými argumentuje, a má problémy s chápáním věcáí, které používá k argumentaci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DORFL

PříspěvekZaslal: neděle 04. červenec 2010 21:41     Předmět: Citovat

O primitivismu Evy Hauserové

hauserova.blog.idnes.cz - Proboha, tohle fakt nemůžu číst!
hauserova.blog.idnes.cz - Proboha, tohle fakt nemůžu číst, část II
Hrdlodus

PříspěvekZaslal: neděle 22. září 2013 1:49     Předmět: Citovat

Jaký je druhý nejzábavnější portál po Ordinaci?
http://www.feministky.com/
SPOILER: Schválně za jak dlouho přijdete na to, že ten web není myšlen vážně.

A já jsem za rovné příležitosti pro rovný přístup k oběma pohlavím. Ale ne nucení. 50 na 50 v politice nebo promýšlený zákon, aby podniky povinně zaměstnávaly managerky, zpočátku alespoň 40 %. Už jen ten pocit, že tam je člověk jen kvůli (díky) kvótě a ne díky schopnostem. A argumentace, že ženy berou méně také zamlčuje některé záležitosti. Na vyšších pozicích je běžné, že si člověk musí říct o zvýšení mzdy. A muži jsou obecně průbojnější. Takže i ve statistikách mají vyšší mzdy. A že jsou průbojnější znamená, že se dostanou na pozice s vyšší mzdou.

Konečně jsem se také podíval na web Fórum 50 procent a přečetl si jejich argumenty.
Ty argumenty jsou hloupé, zavádějící, polovičaté, špatně interpretované, zamlčující celou pravdu, neprůkazné a některé jsou dokonce proti samotné věci, o kterou celé skupině jde.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Fanoušci Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8

Přejdi na: