Obsah fra U Prokopnutho bubnu U Prokopnutho bubnu
Toto frum bylo cel uzameno, je pouze pro ten. Ji nen v plnu jej nkdy znovu otevt. Registrace novch uivatel fra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uivatelSeznam uivatel   Uivatelsk skupinyUivatelsk skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukrom zprvySoukrom zprvy   PihlenPihlen 

Film a TV
Jdi na strnku Pedchoz  1, 2, 3, ... 92, 93, 94  Dal

Pidat nov tma   Toto tma je zamknuto, nemete zde pidvat odpovdi ani upravovat sv pspvky!    Obsah fra U Prokopnutho bubnu -> Skldka Jindicha Moky
Zobrazit pedchoz tma :: Zobrazit nsledujc tma  
Autor Zprva
Pan Priatel

Zaloen: 2.10.2006
Pspvky: 555
Bydlit: Bratislava

PspvekZaslal: tvrtek 01. nor 2007 0:24     Pedmt: Citovat

Som sialene unaveny a totalne nevladzem citat vase prispevky takze len tak uplne egoisticky napisem co sa paci mne :0)
Tarantino: Pulp, Kill bill, 4 rooms...
Kurosawa: Sedem samurajov, Yojimbo, Sanjuro, Ran
Kusturica: Black cat white cat, Underground
Kubrick: 2001, Pomaranc
A teraz uz len menovito filmy ku ktorym si nespominam reziserov...
Vecny svit neposkvrnenej mysli, Mesto bohov (Cidade de deus) Blues Brothers, Hero, a mnohe dalsie!!!
Mnohe mnohe dalsie na ktore sa uz nepametam...
:0(
a s telky fakt ze fakt ze fakt milujem simpsonovcov!
(To mi pripomina ze by som si mal ist pozret tych co mi mama nahrala kym som bol na koncerte :0))
A samozrejme reddwarfa a monthy phytons...
A Hogfather sa mi este nestiahol :0(
Som zufaly....

Uz je to v poriadku :0)
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu
Silence
len Klubu Terryho Pratchetta

Zaloen: 1.10.2006
Pspvky: 1624
Bydlit: Plze

PspvekZaslal: tvrtek 01. nor 2007 11:32     Pedmt: Citovat

Mj asi nejoblbenj film je Pn prsten Very Happy Nejlep je, kdy se lovk doma zave a pust si vechny dly najednou Wink Pak miluju filmy Tima Burtona, Coen, Monty Pythons, Spielberga, Lynche, Lucase .... Je toho spousta. Jsem filmov fanda a nemm vyhrann nr. Mm moc rda filmy od Pixaru a taky Wallace a Gromita Wink Very Happy, ale to neznamen, e se mi nelb filmy jako ern jestb sestelen nebo Skla apod. A taky jsem fanynka herce Alana Rickmana, take vechyn filmy s nm (i ty hor- holt zamilovan fanynka Laughing )
Ze seril: erven trpaslk, Hal, hal, Star Trek, Monty Pythons, Black Books...
Te m u nenapad, co vechno bych napsala. Wink
Pan Priatel, co se tk Otce prastek nejsi v tom zoufn sm.
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Odeslat e-mail
Martinez

Zaloen: 25.10.2006
Pspvky: 370
Bydlit: Kladno - msto vydolovanho uhl a spousty oceli adonc o to aby byla sebrna

PspvekZaslal: tvrtek 01. nor 2007 12:45     Pedmt: Citovat

Z film mm rd Pulp Fiction od Tarantina, Kill Bill taky nen patnej, Pn Prsten, Zachrate vojna Ryana, Neptel ped branami, filmy od Python, Auta od Pixar jsou taky fajn, z tch starch rozhodn francouzsk komedie s Louisem de Funesem a podobn (prost me to bav, no Embarassed )... Ze seril m posledn dobou chytili Ztracen (Lost), a pak mm rd zbavnou klasiku - Futurama, ervenej trpaslk atd....

Bylo by toho vc, ale na takovhle vci nemm moc pam...
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Zobrazit autorovy WWW strnky MSN Messenger
VeHaLi

Zaloen: 10.10.2006
Pspvky: 4395
Bydlit: Praha

PspvekZaslal: tvrtek 01. nor 2007 14:34     Pedmt: Citovat

Taky pispji se svou trokou do mlna: j snad ani nemu specifikovat, jak filmy mm rda. No, nemm rda takov ty "umleck filmy" jako chod na T2 ve filmovm klubu. Mm rda fantasy filmy, scifi, pohdky, njakou tu detektivku, sem tam pro odlehen a na pobaven nco se Segalem. Nemm rda nov esk filmy, protoe jsou v nich furt stejn ksichty a u je nemu vystt, radji si pokm, a je prov as. Mm rda esk filmy pro pamtnky, francouzsk filmy s Belmondem, Richardem, Funsem a tak, westermy s Gary Cooperem, Gregory Peckem a Johnem Waynem, americk muzikly z 50., 60. let, anime typu Shrek. Nemusm moc nezvisl filmy, horrory a tak. I kdy v kadm nru jsou vjimky. Z TV mm nejradji veernka. Hudebn poady na T2, bohuel jsou m dl pozdji. Zznamy z divadel. Nesnm telenovely a nekonen serily. Mm rda Hal hal, a Jist, pane... a chci na to jt i do divadla. Jinak ve ostatn v TV je u ns podazeno vem ostatnm zjmm, tzn. kvli TV nerum jin akce. Nesnm TV jako kulisu. Smile Vyerpvajc odpov Very Happy
Nvrat nahoru
Ossis

Zaloen: 20.10.2006
Pspvky: 172
Bydlit: Kutn Hora

PspvekZaslal: tvrtek 01. nor 2007 23:39     Pedmt: Citovat

No tak nemu chybt. K mm nejoblbenjm filmm pat pt element a to hlavn proto, e paroduje sm sebe.
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Zobrazit autorovy WWW strnky
Silence

Zaloen: 1.10.2006
Pspvky: 1624
Bydlit: Plze

PspvekZaslal: ptek 02. nor 2007 8:31     Pedmt: Citovat

Boe, jak jsem mohla zapomenout na Pt element?! Very Happy Ten film miluju! "Plamenomet, mj oblben!" Laughing
Nvrat nahoru
Maas

Zaloen: 8.10.2006
Pspvky: 289

PspvekZaslal: ptek 02. nor 2007 9:01     Pedmt: Citovat

Take mj oblbenej film je Pbh Ryte,Posledn Samuraj,Pn Prsten a Pr Pamen

Ze serilu to je urit erven Trpaslk ,Simpsnovi a te si od kmoe pum 3 DVD Futurami
Nvrat nahoru
deprimido

Zaloen: 1.1.2007
Pspvky: 243

PspvekZaslal: ptek 02. nor 2007 9:29     Pedmt: Citovat

Simpsonovi, nejlep seril na svt-erven trpaslk je u m a 2.
Nvrat nahoru
Mk

Zaloen: 3.10.2006
Pspvky: 548
Bydlit: Te zrovna Brno

PspvekZaslal: ptek 02. nor 2007 10:46     Pedmt: Citovat

Tak nejlep seril je samozejm Star Trek; Simpsonovi, RD, Black Books, Monty Python, Stargate atd. se dl o druh msto
Nvrat nahoru
nenapadmdnmno
Anonymn

PspvekZaslal: ptek 02. nor 2007 11:15     Pedmt: Citovat

J mam rd jakejkolif film, kerej je nim vjimenej a voriginln. Teba Klub rv, Kill Bill, Umuen Jee Krista, Iluzionista, Master and Comander, Monty Pythoni, Mrtv mu, Z pekla, Devt brna atd. atd. atd. Chodim do kina fakt dost asto, ale nikdy 2x na ten samej film.
Nvrat nahoru
zavazadlo

Zaloen: 31.10.2006
Pspvky: 131
Bydlit: ichlnek

PspvekZaslal: ptek 02. nor 2007 11:32     Pedmt: Citovat

No Umuen Jee Krista osobn nemusim - jak u nkdo napsal nejen e je to dluhy, plny krve a furt o tom samem, ale jet vte jak to dopadne .)Smile --- jinak souhlas - kino je super - obvzla te rozjetej projekt 100.
Nvrat nahoru
Ossis

PspvekZaslal: ptek 02. nor 2007 13:09     Pedmt: Citovat

Silence napsal:
Boe, jak jsem mohla zapomenout na Pt element?! Very Happy Ten film miluju! "Plamenomet, mj oblben!" Laughing

Jsem rd, e nejsem jedin Wink.
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Zobrazit autorovy WWW strnky
Letax

Zaloen: 15.11.2006
Pspvky: 209
Bydlit: Suice

PspvekZaslal: ptek 02. nor 2007 13:35     Pedmt: Citovat

VeHaLi: Ty pe e nem rd nezvisl filmy a pitom 99% starch francouzkch film s Funsem (kter ad mezi sv nejoblbenj) jsou prv nezvisl! Confused
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW strnky
VeHaLi

Zaloen: 10.10.2006
Pspvky: 4395

PspvekZaslal: ptek 02. nor 2007 13:41     Pedmt: Citovat

Jo? to jsem netuila, ale zase jsou vc ne 30 let star. Kdy dneska (tzn. ne star 15 let) vidm njak film, kter mi pijde divn nebo chyln, vtinou zjistm, e mu nkdo povolan dal pzvisko nezvisl. Z toho jsem vychzela. Ale nehdm se. Ty tomu asi rozum. Prost mj nzor na filmy a TV jsou: a jsou poun, oddechov, vtipn, dramatick, ale a mi nepsob depky, zhnusen svtem a tak podobn. Pitom ale taky nemm prda oividnou komerci, to nen ani oddechov, ani vtipn, ale smn nebo k pli. No, mm problm se v tom a v sob vyznat sama, take nepedpokldm, e se v tom vyzn nkdy jin. Asi by bylo lep zeptat se m: "lb se Ti Pt element?" Lb. "Lb se Ti Policajt nebo rok?" Lb. "Lb se Ti Americk krsa?" Nelb. A tak dle. Very Happy Very Happy
Nvrat nahoru
Ossis

PspvekZaslal: ptek 02. nor 2007 13:49     Pedmt: Citovat

VeHaLi napsal:
Jo? to jsem netuila, ale zase jsou vc ne 30 let star. Kdy dneska (tzn. ne star 15 let) vidm njak film, kter mi pijde divn nebo chyln, vtinou zjistm, e mu nkdo povolan dal pzvisko nezvisl. Z toho jsem vychzela. Ale nehdm se. Ty tomu asi rozum. Prost mj nzor na filmy a TV jsou: a jsou poun, oddechov, vtipn, dramatick, ale a mi nepsob depky, zhnusen svtem a tak podobn. Pitom ale taky nemm prda oividnou komerci, to nen ani oddechov, ani vtipn, ale smn nebo k pli. No, mm problm se v tom a v sob vyznat sama, take nepedpokldm, e se v tom vyzn nkdy jin. Asi by bylo lep zeptat se m: "lb se Ti Pt element?" Lb. "Lb se Ti Policajt nebo rok?" Lb. "Lb se Ti Americk krsa?" Nelb. A tak dle. Very Happy Very Happy

Tak pod to se mu podepsat...
Nvrat nahoru
Zobrazit pspvky z pedchozch:   
Pidat nov tma   Toto tma je zamknuto, nemete zde pidvat odpovdi ani upravovat sv pspvky!    Obsah fra U Prokopnutho bubnu -> Skldka Jindicha Moky asy uvdny v GMT + 2 hodiny
Jdi na strnku Pedchoz  1, 2, 3, ... 92, 93, 94  Dal
Strana 2 z 94

Pejdi na:  
Nemete odeslat nov tma do tohoto fra.
Nemete odpovdat na tmata v tomto fru.
Nemete upravovat sv pspvky v tomto fru.
Nemete mazat sv pspvky v tomto fru.
Nemete hlasovat v tomto fru.