Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Tato hospoda se bude brzy zavírat. Proto doporučujeme dopít předtím, než zavřeme krám.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Stolní hra- Patricijem Ankh-Morporku
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Hry
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sir Samuel Elanius
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 1:35     Předmět: Stolní hra- Patricijem Ankh-Morporku Citovat

Ahoj pro super tajnej nekomerční projekt sháním dobrovolníky a pomoc jako základní věc je že potřebuji mapu Ankh-Morporku a erby všech cechů a jako další potřebuji někoho kdo přečetl všechny knihy o zeměploše. Za jakoukoliv pomoc děkuji Předem

Naposledy upravil Sir Samuel Elanius dne čtvrtek 08. únor 2007 16:18 , celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Samuel Elanius

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 2:12     Předmět: Citovat

asi sem strašně drzej Embarassed ale během zítřka napíšu panu Pratcettovy Smile sice nevěřím tomu ža mi odepíše Rolling Eyes no ale uvidíme Exclamation
Case
Noční hlidka

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 3:06     Předmět: Citovat

Drzost potvrzuju. Proto jsi očividně tohle vlákno založil v sekci Novinky, odkud jsem ho sem přesunul.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sir Samuel Elanius

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 3:18     Předmět: Citovat

Potvrzuji taktéž Very Happy .Ale Abych nevypadal tak špatně tak sem již během dneška odeslal několik emailů jeden dokonce i do Talpressu a pár dalších i do anglie(na to že neumim ani slovo anglicky sem dobrej ne)
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 8:06     Předmět: Citovat

No, tak třeba já mam všecky knížky vo ploše přečtený. Mapu mam taky a erby sou myslim v průvodci a taky někde na netu. Jakou pomoc by sis přectavoval?
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 11:54     Předmět: Citovat

Konkrétně potřebuji tuto mapu a erby a znak města v dobré kvalitě, potom taky někoho kdo zná místopis ankh-morporku. a kvalitní obrázky všech možných nám známých postaviček, pokud možno ve stejném stylu a kvalitě a někoho kdo mi bude pomáhat vymýšlet úkoly a málem bych zapoměl jestli je někde obráze ankh-morkporského dolaru tek ten taky pokud se vás najde takových několik budeme první na světě kdo bude takovouto hru mít. A že by zájem byl už mám ověřeno
DORFL

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 13:46     Předmět: Citovat

O jaké hře je tu řeč?
puczmeloun

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 13:53     Předmět: Citovat

Já nevím líbí se mi to nadsení jaká pomoc by se ti šikla? Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 14:04     Předmět: Citovat

Tady sou ty erby : http://www.discworld.cz/galerie.php?section=galery&ID_galerie=3
Mapa Anku je tady :
http://ankh.ic.cz/page2/images/ankhmap.jpg

Naposledy upravil nenapadáměžádnýméno dne čtvrtek 08. únor 2007 14:07 , celkově upraveno 1 krát.
Maťas

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 14:06     Předmět: Citovat

Jestli chcete můžu dodat nějaký obrázky postav sem skoro celej den doma tak můžu brouzdat na googlu a už mám pěknou sbírku obrázků jestli chceš sire?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sir Samuel Elanius

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 14:13     Předmět: Citovat

Ahoj Talpress se distancuje jelikož pochybuje že by dostal práva, to za prvý. Za druhý mi pan Colin Smythe poslal email na pana Pratchetta. Takže musim sesmolit plnohodnotný email. A za Třetí a těhle ernech vim ale potřebuju je kreslený aby se dali použít na jednu stranu kartiček a o mapě taky vím ale jsou tam hodně patrný přehyby takže se nedá použít jako herní plán. Jakékoliv nápady jsou výtány.
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 14:25     Předmět: Citovat

Nápady by možná i ňáký byly, ale nevim zhola nic vo tý tvý hře, takže budou asi na nic. Navíc už tady někdo takovou hru dělá.
http://forum.discworld.cz/viewtopic.php?t=55
Sir Samuel Elanius

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 14:31     Předmět: Citovat

jedná se o velmi jednoduchou hru kde na začátku přijdete do města vyberete nebo vylosujete si cech až do něho dorazíte dostanete úkoly až je splníte stanete se představenym cechu a jako představený cechu jdete do paláce kde se chcete stát patricijem kdo se stane patricijem vyhrál. takhle to zní sušššššše ale zkoušely sme to a vypadalo to dobře. Jde někdo do toho se mnou nebo na to kašlete???
Maťas

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 14:32     Předmět: Citovat

no já mám mapu ankh morporku bez přehybů jestli chceš?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hadati

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 14:32     Předmět: Citovat

Těžko se ti budou hlásit lidé do projektu, o kterém si nic neřekl. Proč tu nepředestřeš, jak si to přesně představuješ? Obavu z toho, že by ti ten nápad někdo ukradl, imo mít nemusíš.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Hry Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Další
Strana 1 z 39

Přejdi na: