Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Připomínky k informacím na stránkách
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
majls

PříspěvekZaslal: středa 27. prosinec 2006 16:04     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
Nevím proč ale kontakty už mám asi týden uplně mimo provoz...asi o tom víte ale tak zmíním se...
kód:
Parse error: syntax error, unexpected T_VARIABLE in /mnt/data/accounts/d/discworld/data/www/www/kontakty.php

hups. diky za upozorneni. uz je to opraveno
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
majls

PříspěvekZaslal: středa 27. prosinec 2006 16:07     Předmět: Citovat

Martinez napsal:
puczmeloun napsal:
chtělo by to více moderátoru... Wink

Více asi ani není zapotřebí (tohle je docela malý fórum - co si budeme povída, že Smile ) - stačilo by aby se tu ti stávající objevovali častěji - no offense...

no za normalnich okolnosti prochazim forum nekolikrat za den ale i to je malo a pres svatky tu proste nikdo nebyl aby to kontroloval. ale casem to bude chit prece jen vic lidi to uznavam
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MUDR

PříspěvekZaslal: úterý 02. leden 2007 18:34     Předmět: Citovat

našel jsem chybu v životopisu Terryho: Následující rok vychází "Monstrous Regiment" ("Podivný regiment") parodující starý příběh o dívce, která se, převlečená za chlapce, nechala naverbovat do armády, aby našla svého milého. - ona tam šla, aby našla svého bratra a ne milého
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
puczmeloun

PříspěvekZaslal: úterý 02. leden 2007 19:57     Předmět: Citovat

Fsak je tam taky napsany parodujici...btw jedna z divek tam sla hledat sveho mileho pokus si dobre pamatuju....
MUDR

PříspěvekZaslal: úterý 02. leden 2007 21:55     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
Fsak je tam taky napsany parodujici...btw jedna z divek tam sla hledat sveho mileho pokus si dobre pamatuju....

Ale já to pochopil, že hlavní hrdinka(Apoléna) jde zachránit svého milého. Možná bych to trošku přeformuloval, protože jsem se v té větě trošku zdratil. Jinak nechci hanit tak krásný článek, ale jenom tahle věc mi tam přišla divné.
Hadati
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: středa 03. leden 2007 17:10     Předmět: Citovat

Nevím, jak lépe to napsat. Myslím, že je to celkem srozumitelné. Kniha paroduje příběh o dívce... Nikde jsem tam nepsal, že hlavní postava je tou dívkou z příběhu.
MUDR

PříspěvekZaslal: středa 03. leden 2007 18:46     Předmět: Citovat

Hadati napsal:
Nevím, jak lépe to napsat. Myslím, že je to celkem srozumitelné. Kniha paroduje příběh o dívce... Nikde jsem tam nepsal, že hlavní postava je tou dívkou z příběhu.

Zřejmě je to moje chyba, že se snažím v něčem najít pokaždé chybu. Když jsem si četl ten článek podruhé, tak jsem smysl věty pochopil. Možná je chyba ve mě. Omlouvám se za nezdařilé rejpání.
tuvok07

PříspěvekZaslal: středa 03. leden 2007 20:59     Předmět: Citovat

Kdy už bude u fóra zprovozněno to RSS? Nestíhám se sem tak často stavovat a leccos mi uniká Sad
majls

PříspěvekZaslal: středa 03. leden 2007 21:39     Předmět: RSS Citovat

pokusna verze je taky http://forum.discworld.cz/rss.php . Upozornuji ovsem ze se jedna o testovaci verzi takze jeste asi bude docházet k upravám. ale fungovat by to melo.
puczmeloun

PříspěvekZaslal: středa 03. leden 2007 21:55     Předmět: Citovat

poznámka ve Firefox 2.0.0.1 nejede český font (na toto RSS)
majls

PříspěvekZaslal: středa 03. leden 2007 21:59     Předmět: Citovat

zkus to znava nacist. prave jsem se v tom trosinku hrabal ale ted uz by to melo opet fungovat zase v pohode.
puczmeloun

PříspěvekZaslal: středa 03. leden 2007 22:12     Předmět: Citovat

Uz to valí v pohode...díky...
DORFL

PříspěvekZaslal: úterý 16. leden 2007 0:01     Předmět: Citovat

1) Drobná chybička v životopisu Terry Pratchetta:

V neposlední řadě tu máme "Discworld Companion" ("Průvodce Zeměplochou") - encyklopedický slovník Zeměplochy, který je dílem Stephena Briggse. Poprvé vyšel v roce 1994, ale za tu dobu byl ještě dvakrát rozšířen, naposledy v roce 2003. U nás tato redigovaná verze vyjde na Vánoce 2006.

2) V Knihách je u publikace Kdepak je má kravička? rok vydání v originále 0000.
majls

PříspěvekZaslal: úterý 16. leden 2007 1:05     Předmět: Citovat

DORFL napsal:
1) Drobná chybička v životopisu Terry Pratchetta:

V neposlední řadě tu máme "Discworld Companion" ("Průvodce Zeměplochou") - encyklopedický slovník Zeměplochy, který je dílem Stephena Briggse. Poprvé vyšel v roce 1994, ale za tu dobu byl ještě dvakrát rozšířen, naposledy v roce 2003. U nás tato redigovaná verze vyjde na Vánoce 2006.

2) V Knihách je u publikace Kdepak je má kravička? rok vydání v originále 0000.

diky moc za upozorneni. uz jsem to opravil. je mile ze jsou lide kteří stránky opravdu ctou v všmají se toho co jsem přehledli.
DORFL

PříspěvekZaslal: pondělí 22. leden 2007 0:47     Předmět: Citovat

Nešlo by prosím v Knihách k Mapě Zeměplochy a k Ulicím Ankh-Morporku dát obě varianty obálek (barevná prvního vydání a černobílá dotisku)?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 3 z 10

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.