Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Připomínky k informacím na stránkách
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DORFL
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pondělí 07. květen 2007 20:37     Předmět: Citovat

V sekci Knihy chybí na levé straně odkaz na "Zeměplošské divadelní scénáře", tak jako je například na "Zeměplošské diáře". Ale jinak za ty informace velké díky. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
puczmeloun

PříspěvekZaslal: středa 09. květen 2007 17:17     Předmět: Citovat

Není jich malilinko vác? tech scénářů? a co se tak dívám to je ale náhodicka ze zrovna ty co sem si vybral z vetsího poctu scenáru pro stránky já ( http://ankh.ic.cz/knihy.php?kniha=scenare ) tak ty máte taky...ja jeste kdyby ste chteli mam na svém harddisku dalsí ctyri obálky...teda jesi sem je nesmáz Very Happy
taky se hodí říct: konečně někdo opisuje i ode mě Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hadati

PříspěvekZaslal: středa 09. květen 2007 17:38     Předmět: Citovat

Puczmeloun: Je jich víc, brzy se objeví zbytek. A my neopisujem! Tohle jsou scénáře, které se u nás skutečně využili k divadelnímu hraní, proto přišli na řadu jako první.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
majls

PříspěvekZaslal: středa 09. květen 2007 18:49     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
Není jich malilinko vác? tech scénářů? a co se tak dívám to je ale náhodicka ze zrovna ty co sem si vybral z vetsího poctu scenáru pro stránky já ( http://ankh.ic.cz/knihy.php?kniha=scenare ) tak ty máte taky...ja jeste kdyby ste chteli mam na svém harddisku dalsí ctyri obálky...teda jesi sem je nesmáz Very Happy
taky se hodí říct: konečně někdo opisuje i ode mě Very Happy

no já se priznám ze jsem se tebou inspiroval a když jsem viděl u tebe obrázky scénářů tak jsem začal pátrat po dalších informacich. Jak už psal Hadati počkej si do pondělka Wink. Scénářů je opravdu víc. Celkem jich je 15+1 Smile. 15 zemeplošských a jeden nezemeplošský Smile
puczmeloun

PříspěvekZaslal: středa 09. květen 2007 20:27     Předmět: Citovat

Vazne? Ale proc sou to vsechny ty co tam mam ja aspon kdyby se lisili o jeden...a me to nevadí Very Happy to aby si hadati vedel klidne opisuj Very Happy ja budu potesen...btw toé mate jako opravdu obalky vsech tech 14? to by me zajimalo kde to chces najit ja naseltak 8-10...no hodne stestí Very Happy
majls

PříspěvekZaslal: čtvrtek 10. květen 2007 0:44     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
Vazne? Ale proc sou to vsechny ty co tam mam ja aspon kdyby se lisili o jeden...a me to nevadí Very Happy to aby si hadati vedel klidne opisuj Very Happy ja budu potesen...btw toé mate jako opravdu obalky vsech tech 14? to by me zajimalo kde to chces najit ja naseltak 8-10...no hodne stestí Very Happy

ano máme Smile.
DORFL

PříspěvekZaslal: středa 08. srpen 2007 9:34     Předmět: Citovat

Nebylo by špatné, kdyby u komiksu Mort ve FotoGalerii byl u každé kapitoly nejen odkaz "Zpět na seznam galerií", ale také něco jako odkaz "Zpět na seznam kapitol". Když si totiž člověk prohlíží například první kapitolu a chce se poté podívat na další, musí do seznamu galerií a odtud se proklikat k další kapitole...
puczmeloun

PříspěvekZaslal: úterý 11. září 2007 15:03     Předmět: Citovat

Mám otázečku...to že jsou dvě novinky "víte, že" prohozené to nikomu nevadí jen je škoda že se nikde neukládají...doporučil bych je pak všechny shromažďovat do sekce O Zeměploše přímo do oddělení Víte, že...at nejsou jen v novinkách...
Hadati

PříspěvekZaslal: úterý 11. září 2007 16:59     Předmět: Citovat

O prohozenosti vím, nechal jsem to tak schválně. Víte, že.... bude mít samostatnou sekci během dvou týdnů.
puczmeloun

PříspěvekZaslal: úterý 11. září 2007 19:08     Předmět: Citovat

Jeste bych k tomu pak dal quirmské květinové hodiny které se ztratili v novinkách Wink predpokladam ze se v novinkách najde jeste nejaká podobná vec...
DORFL

PříspěvekZaslal: středa 26. září 2007 10:16     Předmět: Citovat

Akce - Divadlo, CONy, Ostatní

Stále je v mnoha těch článcích několik chyb a překlepů...
DORFL

PříspěvekZaslal: středa 10. říjen 2007 14:44     Předmět: Citovat

O Zeměploše - Vladislav Gális - Rozhovor se slovenským překladatelem Zeměplochy

Docela by mě zajímalo, kdo s panem Gálisem rozhovor vedl, což by mohlo být u rozhovoru i uvedeno.
Hadati

PříspěvekZaslal: středa 10. říjen 2007 17:15     Předmět: Citovat

Nikdo, posílali jsme mu e-mail :-)
DORFL

PříspěvekZaslal: středa 10. říjen 2007 21:10     Předmět: Citovat

Takže vznikl z iniciativy discworld.cz. Díky, to mi stačí. Wink
TheMole

PříspěvekZaslal: úterý 27. listopad 2007 13:24     Předmět: Citovat

Mimochodem, jedno zajímavé doplnění k dnešnímu "Víte,že"

Mort je rovněž křestní jméno samotného Smrtě. Vyskytuje se nicméně jen v anglickém originálu "Lehkého fantastična" ve scéně hraní karet, kde Válka i Mor říkají Smrťovi "Morte".
Proto také ve scéně setkání Morta a Smrtě, když se Mort představí, řekne Smrť :"To je ale náhodička". Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 6 z 10

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.