Obsah fra U Prokopnutho bubnu U Prokopnutho bubnu
Tato hospoda se bude brzy zavrat. Proto doporuujeme dopt pedtm, ne zaveme krm.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uivatelSeznam uivatel   Uivatelsk skupinyUivatelsk skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukrom zprvySoukrom zprvy   PihlenPihlen 

Non hldka
Jdi na strnku 1, 2, 3, 4  Dal

Pidat nov tma   Zaslat odpov    Obsah fra U Prokopnutho bubnu -> Knihy
Zobrazit pedchoz tma :: Zobrazit nsledujc tma  
Autor Zprva
Kamel
Anonymn

PspvekZaslal: ter 13. nor 2007 23:08     Pedmt: Non hldka Citovat

Prv jsem zaal st NH a v pasi, kde je Elnius na stee s Karcerem jsem nejak nepochopil jak je to s tema noema.. Nepochitil jsem nap. kdy vythne n, pak po chvli ekne, e je neozbrojen, pak sko na Elnia a on mu ho vezme-Nikdy bys nepustil n, kdybys neml jet jeden!- ale pitom tam o druhm noi nen ani zmnky... A pak je tam- Mm ty noe ti, pane Elnie, - take, kdyby mi to nkdo objasnil a poppad napsal na jak strnce se to dozvm.
Nvrat nahoru
DORFL
len Klubu Terryho Pratchetta

Zaloen: 2.10.2006
Pspvky: 6519

PspvekZaslal: ter 13. nor 2007 23:16     Pedmt: Citovat

Je dleit vdt jednu vc. Karcer je prost svin. Take kdy k, e dal n nem, tak le. Vdy m dva noe. Zmnka o tom druhm noi nen, protoe o nm Elanius nev a pro tene je to pekvapen jako pro Sama.
A pozdji se od Karcera ek, e bude mt noe dva. Ale on m prost u ti... jak km, je to svin. Smile
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu
puczmeloun

Zaloen: 1.10.2006
Pspvky: 1225
Bydlit: Ankh-Brnn

PspvekZaslal: ter 13. nor 2007 23:20     Pedmt: Citovat

Hmno tak sem si to precetl nkolikrt...a musm uznat o druhm tam nen ani e...mon e tm prvnm zabil Karcer Silnoruku jeste nez ho zacali pronsledovat, druh potom upustil dolu a ten treti pak nasmeroval blesk...
---------
btw dorfle? Jak o nem nemuze elnius vedet dyt on sm k e by nikdy nepustil nuz kdyby nemel druhej takze on o nem vedel, no vedel sps ho cekal...
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW strnky
DORFL

Zaloen: 2.10.2006
Pspvky: 6519

PspvekZaslal: ter 13. nor 2007 23:25     Pedmt: Citovat

A sakra. J si to patn peetl. Smile
A njak jsem si spojil ty dva jejich zpasy s noi dohoromady...

Take ten druh n Elanius ek, ale ten tet u ne.
Nvrat nahoru
puczmeloun

PspvekZaslal: ter 13. nor 2007 23:29     Pedmt: Citovat

No a v tom je ta pot nemue ekat dn druh nu protoe o tom tam ani zmnka nen...
-----------
http://ankh.ic.cz/zdroj.html - to je ta ukazka nazvem se nenechte zmst
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW strnky
kamel
Anonymn

PspvekZaslal: steda 14. nor 2007 0:59     Pedmt: Citovat

No a to je prave to co mi vtra hlavou.. chapejte.. vzdycky kdyz neco ctu a nerozumim tomu tak me to doslova vynervuje.. to ze tim prvnim zabil Silboruku a ten na vezi byl az druhy- to me taky napadlo.. ale ze by to bylo tak nejednoznacne.. to se mi nezda.. takze vazne prosim o vysvetleni.. nebo v tom cteni asi pokracovat nebudu, uz by se mi to proste tak nezdalo.. Sad
Nvrat nahoru
puczmeloun

PspvekZaslal: steda 14. nor 2007 10:37     Pedmt: Citovat

He he a to sou v nocni hlidce jeste dalsi takove seky...pokud si vzpominam nekere zpusobene prekladem a nektere podobne jako s tim nozem...ale aby jsi kvuli tomu rpestal cis toi nedoporucuji nocn hldka je hodne dobr...jedna z nejlepsch a jestli ti zlez na nejakm noi...
Nvrat nahoru
kamel
Anonymn

PspvekZaslal: steda 14. nor 2007 10:47     Pedmt: Citovat

No to jsem myslel jen tak, ze to prestanu cist... uz mam v tele skoro vsechny knihy o hlidce a rozhodne doufam, ze se mi nocni hlidka bude libit jeste vic nez NJ nebo Buch!
Nvrat nahoru
kamel
Anonymn

PspvekZaslal: steda 14. nor 2007 11:03     Pedmt: Citovat

No uz to nechci nejak rozpitvavat.. ale
citace:
nikdy nepustil nuz kdyby nemel druhej

no z tohohle by vyplyvalo, ze ten co pustil- byl ten nad Knihovnou.. ale pak tam neni o tom druhym ani rec a najednou hrccc a je tu treti. A bohuzel se citovana veta neshodue ani s variantou, ze tim prvnim zabil Silnoruku a nechal ho tam.
Nvrat nahoru
puczmeloun

PspvekZaslal: tvrtek 15. nor 2007 13:50     Pedmt: Citovat

To nechci bejt nejakej otravnej ale to vn nikdo nev? me by to taky docela zajmalo...nekdo iteligentn (treba hadati) by to mohl rozlustit co?
Nvrat nahoru
Hadati

Zaloen: 18.8.2006
Pspvky: 3142
Bydlit: Praha

PspvekZaslal: tvrtek 15. nor 2007 22:50     Pedmt: Citovat

J se k tomu nechci vyjadovat. Non hldku jsem etl jenom jednou, take si ji tak dobe nepamatuji, abych tu mohl spekulovat.
Nvrat nahoru
Sargon

Zaloen: 30.10.2006
Pspvky: 4768

PspvekZaslal: tvrtek 15. nor 2007 22:55     Pedmt: Citovat

Karcer m noe vdy aspo 2,kdy zabil Silnoruku,zbyl mu 1a pak si 2 nkde sehnal,mon m nkde skr,kde m srovnan dvojce no.
A mimochodem pro sem pod cpete Silnoruku,Karcer zabil pece mnohem vc lid
Nvrat nahoru
puczmeloun

PspvekZaslal: ptek 16. nor 2007 0:04     Pedmt: Citovat

Protoe silnoruku zabil hned ten den kdeto ty ostatn v rozmez jednoho mesce (ci vc presne si to nepamatuju)
Nvrat nahoru
kamel
Anonymn

PspvekZaslal: ptek 16. nor 2007 14:12     Pedmt: Citovat

No, ale to mi neprijde moc jako Pratchettuv styl psat neco s tim, ze si to domyslite... Teda jeste se mi to v jeho knihach nestalo..
Nvrat nahoru
Rausek

Zaloen: 22.10.2006
Pspvky: 1406
Bydlit: Plze

PspvekZaslal: nedle 18. nor 2007 19:27     Pedmt: Citovat

No to j bych naopak ek, e Pratchett pe vhradn tak, aby sis domlel. Very Happy To je prv na jeho dlech to krsn - e nechv hodn prostoru pro fantazii ( a zminky pro hdky mezi jednotlivmi fanouky Wink ). Tob se mon zd, e popisuje ve do detail, ale on pouze velmi zhruba nco pope pid jednu, dv podrobnosti a zbytek si u automaticky dopln sm. Very Happy Myslm e se tomu k "metoda ledovce".
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Odeslat e-mail
Zobrazit pspvky z pedchozch:   
Pidat nov tma   Zaslat odpov    Obsah fra U Prokopnutho bubnu -> Knihy asy uvdny v GMT + 2 hodiny
Jdi na strnku 1, 2, 3, 4  Dal
Strana 1 z 4

Pejdi na:  
Mete pidat nov tma do tohoto fra.
Mete odpovdat na tmata v tomto fru.
Nemete upravovat sv pspvky v tomto fru.
Nemete mazat sv pspvky v tomto fru.
Nemete hlasovat v tomto fru.