Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Srazy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 333, 334, 335  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Akce fanoušků
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Aktuální sraz

Kdy: 16. prosinec 2017, od 12:00
Kde: Restaurace U Kristiána
Kdo dorazí (25): VeHaLi, Samuel, Třeštitrdlo, Smaug, George, Lucerna, Le fille Ash, Astmatix, Beldarana, Marty, Tersa2, Ivík, Želva, Ikshorm, Džajna, Hadati, Elen, Dalila, Gobloch, Diego, Praotec trekkie, Petr Tomek, Půlšálku, Kníže Vladivoj, Čajinka

Fotografie ze srazů:

1. sraz (od DORFLa) - 2. sraz (od Drusse) - 3. sraz (od DORFLa) - 3. sraz (od Voronde) - 4. sraz (od Voronde) - 5. sraz (od DORFLa) - 5. sraz (od Voronde) - 6. sraz (od Novoma) - 7. sraz (od Novoma) - 7. sraz (od Voronde) - 7. sraz (od DORFLa) - 8. sraz (od Novoma) - 9. sraz (od DORFLa) - 14. sraz (od Elischky) - 14. sraz (od DORFLa) - 15. sraz (od Elischky) - 15. sraz (od DORFLa) - 16. sraz (od Elischky) - Tezi sraz (od Azraela) - "Možná přijde i Voronde" sraz (od DORFLa) - Sraz Discworld.cz 13. 6. 2009 (od Elischky) - 18. sraz (od DORFLa) - 19. sraz (od DORFLa) - 19. sraz (od n3Xe) - 20. sraz (od Voronde) - 20. sraz (od DORFLa) - 20. sraz (od n3Xe) - 21. sraz (od DORFLa) - 21. sraz (od jokera) - 21. sraz (od Voronde) - 22. sraz (od DORFLa) - 22. sraz (od Mágora) - 23. sraz (od Mágora) - 23. sraz (od DORFLa) - 24. sraz (od DORFLa) - 25. sraz (od DORFLa) - 26. sraz (od Mágora) - 26. sraz (od DORFLa) - 27. sraz (od Knizete.Vladivoje) - 27. sraz (od Terry) - 27. sraz (od Mágora) - 28. sraz (od Terry) - 28. sraz (od Voronde) - 28. sraz (od DORFLa) - 29. sraz (od DORFLa) - 30. sraz (od Weeti) - 30. sraz (od DORFLa) - 30. sraz (od n3xe) - 31. sraz (od Weeti) - 32. sraz (od Weeti) - 35. sraz (od urzua) - 36. sraz (od Weeti)
Autor Zpráva
Hadati
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: neděle 18. únor 2007 21:40     Předmět: Srazy Citovat

Kdy: Pátek 28. 9. 2007 od 14 hodiny.

Kde: V restauraci U Houmra, Šumavská 2, Praha 2 (http://www.uhoumra.cz/start.html), v salónku č. 2(?).

Jak se dostat na místo: Od metra stanice Náměstí Míru jedna stanice Tramvají č. 10, 16 zastávka "Šumavská" nebo 5 minut pěšky. Mapa zde.

Kdo má dorazit: Hadati, Mrakoplaška, Silence, VeHaLi, Voronde, spoqito, Elischka, Rausek, Tomis, Mák, Martinez, Sargon, puczmeloun, Novom, NMŽM.

V případě zájmu hlaste svoji účast v tomto klubu. Pokud si nejste jistí, že trefíte, můžete mě v poště požádat o číslo na můj mobil. Jsem ochotný navigovat.

Naposledy upravil Hadati dne neděle 18. květen 2014 12:57 , celkově upraveno 42 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Voronde

PříspěvekZaslal: neděle 18. únor 2007 21:44     Předmět: Citovat

Jsem pro všemi deseti!Snad to budu zvládat i se všemi svými kroužky, ale to už nějak zařídím. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Letax

PříspěvekZaslal: neděle 18. únor 2007 21:45     Předmět: Citovat

Já sem momentálně pod vlivem toho že jsem se nedostal na Trpaslicon takže bych zájem určitě měl! Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mák

PříspěvekZaslal: neděle 18. únor 2007 22:30     Předmět: Citovat

Přespolní je ochoten přijet, pakliže bude mít čas. Cool
Rausek

PříspěvekZaslal: neděle 18. únor 2007 22:42     Předmět: Citovat

No jde samozřejmě spíš o finanční stránku, ale jednou za měsíc bych těch 120Kč určitě zkousnul. Very Happy
Druss

PříspěvekZaslal: neděle 18. únor 2007 22:47     Předmět: Citovat

Jsem pro na 1000% protože moč času na pokec jsem neměl Crying or Very sad
tutchek

PříspěvekZaslal: neděle 18. únor 2007 23:16     Předmět: Citovat

Druss: Mno ja treba tak dlouho premyslel jesltli jsi opravdu ty ze jsem te radsi ani neotravoval

Jinak pro srazy jsem vsema deseti.... mozna vsema dvaceti Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Druss

PříspěvekZaslal: neděle 18. únor 2007 23:17     Předmět: Citovat

tutchek napsal:
Druss: Mno ja treba tak dlouho premyslel jesltli jsi opravdu ty ze jsem te radsi ani neotravoval

Jinak pro srazy jsem vsema deseti.... mozna vsema dvaceti Wink

Tos měl strach či co? Laughing Laughing
Sir Samuel Elanius

PříspěvekZaslal: neděle 18. únor 2007 23:27     Předmět: Citovat

3.3 jedu do Práglu ale už teď mám nabitej program Very Happy
tutchek

PříspěvekZaslal: neděle 18. únor 2007 23:34     Předmět: Citovat

Druss napsal:

Mno.. po pravde ano Wink
puczmeloun

PříspěvekZaslal: neděle 18. únor 2007 23:36     Předmět: Citovat

Heh jízlivá poznámka je...sakra proc zas v praze? Brno je moc pekný mesto...ale teda pokud zase nepojedu na lyze bych zasel, to rozhodne...nápad je to skvelý...
Druss

PříspěvekZaslal: neděle 18. únor 2007 23:40     Předmět: Citovat

tutchek napsal:
Druss napsal:

Mno.. po pravde ano Wink

Já bych ani mouše neublížil....teda pokud by mne moc nenas...a Laughing Laughing
Rausek

PříspěvekZaslal: neděle 18. únor 2007 23:51     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
Heh jízlivá poznámka je...sakra proc zas v praze? Brno je moc pekný mesto...ale teda pokud zase nepojedu na lyze bych zasel, to rozhodne...nápad je to skvelý...
No hezký sice je, ale z Plzně je to přece jenom trochu daleko. Ta Praha je přece jenom takový neurální území Very Happy. Kdyby záleželo na vzhledu místa, tak se nejspíš sejdem v nějaký malebný vesničce Very Happy .
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pondělí 19. únor 2007 0:11     Předmět: Citovat

hehe neutrální místečko tak co třeba Nové město na moravě to je tak uprostřed ČR, hlavně neutrálně Very Happy
Rausek

PříspěvekZaslal: pondělí 19. únor 2007 0:15     Předmět: Citovat

No, ale co spoje. Prostě ať vymejšlíš, jak vymejšlíš, stejně ti vždycky vyjde Praha Sad .
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Akce fanoušků Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 333, 334, 335  Další
Strana 1 z 335

Přejdi na: