Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

kde nejlépe nakoupit
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy ohledně Zeměplochy a dalšího díla Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Voronde
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: neděle 05. listopad 2006 19:16     Předmět: Citovat

Hadati napsal:
Nejlepší to je samozřejmě v knihkupectví Krakatit v Jungmanově ulici (vedle Václaváku). Ve druhém patře má takovou malou kukaň přímo nakladatelství Talpress - tam jsou všechny TP knížky, které u nás vyšli + tam taky najdeš na prodej pár věcí, které v ČR ani nejsou.

Krakatit mě také (samozřejmě) napadl jako první.Já se ale v jednom časopise dočetla,že je zrušený a místo něj je tam knihkupectví Netopejr.Pokud se mýlím,tak se moc omlouvám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
majls

PříspěvekZaslal: pondělí 06. listopad 2006 10:07     Předmět: Citovat

Voronde napsal:
Hadati napsal:
Nejlepší to je samozřejmě v knihkupectví Krakatit v Jungmanově ulici (vedle Václaváku). Ve druhém patře má takovou malou kukaň přímo nakladatelství Talpress - tam jsou všechny TP knížky, které u nás vyšli + tam taky najdeš na prodej pár věcí, které v ČR ani nejsou.

Krakatit mě také (samozřejmě) napadl jako první.Já se ale v jednom časopise dočetla,že je zrušený a místo něj je tam knihkupectví Netopejr.Pokud se mýlím,tak se moc omlouvám.

nepletes se. cele prizemí ted vlastne netopejr(coz ovsem nemeni nic na tom ze i tak je to pekne sci-fi a fantasy knihkupectvi) ovsem prvni patro je stale Talpressu. A tam najdes tu "kukan" o ktere psal Hadati Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Maťas

PříspěvekZaslal: pátek 10. listopad 2006 20:48     Předmět: Citovat

Dobrý den byl jsem v Jungmanově 14 a moc sem toho tam nenašel byli tam sice všechny knížky ale nebylo tam nic co bychom v "ČR" nenašli jak tady někdo řikal.
DORFL

PříspěvekZaslal: pátek 10. listopad 2006 21:02     Předmět: Citovat

Nějaké ty lahůdky tam mají asi jen občas. Já jsem tam nedávno viděl kromě obvyklé nabídky jen láhev s nějakým dryákem a s etiketou, na které byla vyobrazena Stařenka Oggová. Zřejmě nějaká její proslulá pálenka. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voronde

PříspěvekZaslal: neděle 12. listopad 2006 21:56     Předmět: Citovat

majls napsal:
Voronde napsal:
Hadati napsal:

nepletes se. cele prizemí ted vlastne netopejr(coz ovsem nemeni nic na tom ze i tak je to pekne sci-fi a fantasy knihkupectvi) ovsem prvni patro je stale Talpressu. A tam najdes tu "kukan" o ktere psal Hadati Smile

Díky moc! Teď už v tom mám jasno. Very Happy
Hadati

PříspěvekZaslal: pátek 24. listopad 2006 17:36     Předmět: Citovat

Maťas napsal:
Dobrý den byl jsem v Jungmanově 14 a moc sem toho tam nenašel byli tam sice všechny knížky ale nebylo tam nic co bychom v "ČR" nenašli jak tady někdo řikal.

A byl si v horním patře? Tam tyhle věci prodávají, ne dole.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Timichal

PříspěvekZaslal: neděle 10. prosinec 2006 23:00     Předmět: Brno Citovat

Co se týče Brna, chodím nakupovat do Vaňkovky do Bety - na to, že to je normální knihkupectví, tam mají slušný výběr Smile Všechny Zeměplochy, mapy i věci jako Portfolio, Kuchařka nebo Dobrá znamení.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Maťas

PříspěvekZaslal: čtvrtek 04. leden 2007 18:57     Předmět: Citovat

Proč je vlastně to knihkupectví Tallpres tak malinké?
Hadati

PříspěvekZaslal: čtvrtek 04. leden 2007 23:17     Předmět: Citovat

Ona je to spíš kancelář Talpressu. Knihy si tam můžeš koupit jako bonus :-)
Keta

PříspěvekZaslal: pátek 26. leden 2007 17:12     Předmět: Citovat

Popluh napsal:
V Liberci Jotunheim.Široký výběr a dobrá obsluha.

jo, vřele doporučuju, moc příjemnej shopík, nejen na knížky
Neználek

PříspěvekZaslal: pátek 26. leden 2007 20:23     Předmět: Citovat

V ČB mohu vřele doporučit knihkupectví Na Konci vesmíru, maj tam snad všechno a hlavně brzo...a navíc je tam taková milá paní/slečna prodavačka, co to všechno četla, takže i poradí a zrecenzuje... Laughing
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pátek 26. leden 2007 20:34     Předmět: Citovat

Jooo to je jak v arrakisu, tamní prodavačje opravdu znalec...posledne me pověděl celý děj posledního hrdiny...jo to uz bylo dost dávno...hold ve vankovce je to jednodušší... Sad
VeHaLi

PříspěvekZaslal: středa 21. březen 2007 14:54     Předmět: Citovat

Opět jsem včera na Václaváku v Luxoru viděla štos Kuchařek Steřenky Oggové. Kdo to psal, že ji ještě nemá?
Noby

PříspěvekZaslal: středa 21. březen 2007 16:18     Předmět: Citovat

No tak třeba já ji taky ještě nemám...prosím tě v Praze seženeš všechno to já jezdím jen jednou za měsíc do Ostravy a tam se Kuchařka ještě neoběvila.. Crying or Very sad
VeHaLi

PříspěvekZaslal: středa 21. březen 2007 16:31     Předmět: Citovat

Noby napsal:
No tak třeba já ji taky ještě nemám...prosím tě v Praze seženeš všechno to já jezdím jen jednou za měsíc do Ostravy a tam se Kuchařka ještě neoběvila.. Crying or Very sad

tak se zkus mrknout na www.neoluxor.cz , třeba zboží posílají,tak si ho tam objednej.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy ohledně Zeměplochy a dalšího díla Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

Přejdi na: