Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Tato hospoda se bude brzy zavírat. Proto doporučujeme dopít předtím, než zavřeme krám.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

kde nejlépe nakoupit
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy ohledně Zeměplochy a dalšího díla Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hadati
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: sobota 24. březen 2007 13:34     Předmět: Re: kompletni set Citovat

crxjet napsal:
neda se nekde sehnat a objednat po netu kompletni set Zemeplochy?

Nebo bych zkusil kontaktovat přímo nakladatelství Talpress a domluvit se přímo s nima. Jistě by taky něco slevili.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TheMole

PříspěvekZaslal: sobota 24. březen 2007 19:16     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
V Arrakisu? Ja si nikdy nevsim...Garfielda? Tak to sem asi slepej Very Happy posledne sem zhanel posledni dil jak divej a von je v Arrakisu? Ach jo... Very Happy
Když vstoupíš, tak hned vlevo vedle dveří je regál s komiksy...tak Garfield je v jeho pravé části
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheMole

PříspěvekZaslal: čtvrtek 29. březen 2007 19:20     Předmět: Citovat

Mimochodem byl jsem dneska v Arrakisu a prodavač říkal, že v dubnu prý budou Garfieldi - dotisk sešitu č. 10 a vyjde snad i č. 21
mrazik

PříspěvekZaslal: úterý 18. březen 2008 12:49     Předmět: vymenim knizky Citovat

vymeni nekdo knizky ? mam pyramidy,lehke fantasticno,mort a pohyblive obrazky. jsou jako nove. vymenim za jakekoli jine.
mrazik
icq 63191869
Šimon

PříspěvekZaslal: neděle 18. květen 2008 13:15     Předmět: Citovat

a nevíte kde někde v Olomouci??? Confused dřív se to dalo kupovat v netopejrovi,ale toho zrušili Sad
adam vévoda morporský

PříspěvekZaslal: úterý 09. září 2008 12:07     Předmět: Citovat

Nevíte, kde sehnat pana Pratchetta v Králové Hradci, pokud možno levněji?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Machy

PříspěvekZaslal: úterý 09. září 2008 15:23     Předmět: Citovat

V olomouci koupis Pratchettovky na namesti v knihkupectvi Beta-tam maji dost pribehu, nebo v Olympii tam maji takovy ty rocenky, portfolio...
Šimon

PříspěvekZaslal: úterý 09. září 2008 16:31     Předmět: Citovat

Machy napsal:
V olomouci koupis Pratchettovky na namesti v knihkupectvi Beta-tam maji dost pribehu, nebo v Olympii tam maji takovy ty rocenky, portfolio...

jo díky o Betě vím,ale do Olympie moc nejezdím a teď nevím kde je tam knihkupectví prosím? Confused
Machy

PříspěvekZaslal: středa 10. září 2008 15:16     Předmět: Citovat

Je to taky Beta ale nevim kde presne tak hledej smudlo hledej Smile
Šimon

PříspěvekZaslal: středa 10. září 2008 15:21     Předmět: Citovat

Machy napsal:
Je to taky Beta ale nevim kde presne tak hledej smudlo hledej Smile

já nerad hledám Very Happy navíc ty obrovská nákupní centra nesnáším Evil or Very Mad
mathe
Anonymní

PříspěvekZaslal: sobota 07. červenec 2012 17:31     Předmět: anglický knihy Citovat

Dneska jsem si objednala 9 knížek Terryho Pratchetta z amazonu. Super každá knížka za 120 Kč i s poštovným, to se nedá proti ceně českých i anglických knih koupených tady vůbec srovnávat. Smile Doporučuju, nakupuju na amazonu už docela dlouho, kupuju si teda už použitý knízky ale vždycky jen ve velmi dobrém stavu a rozdíl proti nový minimální ale cenový rozdíl obrovský Smile

Jinak objednala jsem si i komix The Illustrated Wee Free Men, v ČR to ještě nevyšlo, ale četla jsem na to super recenze Smile zase i s poštovným za 300 a to má pevnej obal. Jsem na to zvědavá, už abych ty knížky měla doma Smile
TheMole

PříspěvekZaslal: sobota 07. červenec 2012 17:49     Předmět: Citovat

Smile no pozor, on to neni komix, ale normalni text se spoustou barevnych ilustraci.
Ale je to moc pekna knizka, to zase ano.
A jinak te vitam na foru, a nevahej se klidne i zaregistrovat Wink
mathe

PříspěvekZaslal: sobota 07. červenec 2012 19:57     Předmět: mathe Citovat

Aha, myslela jsem že je to komix, no to nevadí, nakonec jsem si objednala i Discworld Graphic Novels the colour of magic and the light fantastic, jsem na to zvědavá Smile těším se až to přijde, budu mít alespon o prázdninách co dělat a zlepším si trochu aj Smile
Gar-Mogoth

PříspěvekZaslal: úterý 08. červenec 2014 11:52     Předmět: Citovat

Jestli někdo marně sháníte Výtvarné umění zeměplochy, tak se teď objevilo na aukru: http://aukro.cz/terry-pratchett-vytvarne-umeni-zemeplochy-i4391610481.html
(pardon za trochu OT, ale nevím, kam jinam to napsat - vlákno přímo o VUZ jsem nenašel)
Hadati

PříspěvekZaslal: úterý 08. červenec 2014 20:01     Předmět: Citovat

Gar-Mogoth napsal:
Jestli někdo marně sháníte Výtvarné umění zeměplochy, tak se teď objevilo na aukru: http://aukro.cz/terry-pratchett-vytvarne-umeni-zemeplochy-i4391610481.html
(pardon za trochu OT, ale nevím, kam jinam to napsat - vlákno přímo o VUZ jsem nenašel)

Jsem zvědav, jak vysoko cena vystoupá. Jak tam vlastně funguje to přihazování? (ne že bych měl zájem o tu knížku, jen mě zajímá systém přihazování na aukru)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy ohledně Zeměplochy a dalšího díla Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

Přejdi na: