Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zeměplošské recepty
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Adelhaida
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: neděle 19. listopad 2006 11:32     Předmět: Zeměplošské recepty Citovat

Určitě jste už něco zkoušeli... aspoň pilulky ze sušených žab. Jistě se rádi podělíte o tipy a triky při pečení, vaření a klátěníSmile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: neděle 19. listopad 2006 12:17     Předmět: Citovat

Ja...
Teda...
Ahmm...
No dobre...
Priznavam...
Moja mama podla mojich pokinov skusala tieto:Mrakoplasove bramborove placicky, Ulepeni certi.
Certi boli super ale placicky sa moc nepodarirli.
(stale do toho hovorila babka ktora bola zhodou okolnosti na navsteve a cely recept si vylozila po svojom...)
Hrozne som chcel aby mama urobyla krysi na spejli ale nebola prilezitost...
stařenka Oggová
bývalá Angua

PříspěvekZaslal: neděle 19. listopad 2006 12:20     Předmět: Re: Zeměplošské recepty Citovat

Adelhaida napsal:
Určitě jste už něco zkoušeli... aspoň pilulky ze sušených žab. Jistě se rádi podělíte o tipy a triky při pečení, vaření a klátěníSmile

já se na vaření a klátění teprve chystám Twisted Evil Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Adelhaida

PříspěvekZaslal: neděle 19. listopad 2006 12:22     Předmět: Citovat

Já vyráběla spíš sladkosti: Pilulky ze sušených žab. Poprvé jsem je udělala hodně tekuté, takže jsem je netvarovala prsty, ale vytlačovala jsem je na plech pomocí injekční stříkačky. Nevypadalo to špatně a byly zelenější, než podruhé, kdy už byla konzistence správná.
Napadlo mě, že příště bych je mohla udělat do platíček od starých léků ,aby měly správný tvar.
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: neděle 19. listopad 2006 14:59     Předmět: Citovat

Měl jsem akurát Mrakoplašovy bramborový placičky - šlo to...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 20. listopad 2006 8:04     Předmět: Citovat

Sem taky zkoušel ty placičky a docela se to dalo strávit. Do ničeho složitějšího sem si zatim netrouf.
Amywiel

PříspěvekZaslal: pondělí 20. listopad 2006 11:38     Předmět: Re: Zeměplošské recepty Citovat

Adelhaida napsal:

Kde se dá sehnat dostatečné množství zeleného potravinářského barviva? Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
majls

PříspěvekZaslal: pondělí 20. listopad 2006 12:31     Předmět: Re: Zeměplošské recepty Citovat

Kde se dá sehnat dostatečné množství zeleného potravinářského barviva? Laughing[/quote]

vetsinou v kazde dobre drogerii. je toho takový malinkatý sáček který ovsem vystaci na mnoho zelených pochutin Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DORFL

PříspěvekZaslal: pondělí 20. listopad 2006 12:35     Předmět: Re: Zeměplošské recepty Citovat

Amywiel napsal:
Kde se dá sehnat dostatečné množství zeleného potravinářského barviva? Laughing

V drogerii nebo z hodně ale hodně velké zelené žáby. Smile
DORFL

PříspěvekZaslal: pondělí 20. listopad 2006 13:35     Předmět: Citovat

Já jsem se pokoušel o pilulky ze sušených žab.
Přesto, že jsem přesně dodržoval postup dle receptu, hmota se proti mně spikla a dost se lepila. Ale nakonec se dílo docela povedlo, i když mi z toho neustálého ochutnávání bylo trochu zle. Smile
K receptu mám jeden postřeh. Zkusil jsem přidat strouhaný kokos, což mělo za následek několik pozitivních dopadů: lépe se mi s tou hmotou pracovalo - už se tolik nelepila, výsledný produkt byl větší a konečně to alespoň trochu připomínalo pilulky, už to nechutnalo tak "chemicky" a někdy se mi dokonce zdálo, že jsem po požití příčetnější. Smile
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pondělí 20. listopad 2006 14:22     Předmět: Citovat

Já jsem vařila Jakazačistánské karí a Celerový úžas. Oboje výborné. Na klátily nemám správné sklenky, do Gumba se mi nechce shánět tygří krevety a bez nich se mi to dělat nechce. Jo a ještě pochoutku pana Štandlíka. Asi bych se zase do něčeho měla pustit.
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 22. listopad 2006 8:02     Předmět: Citovat

Zrovínka fčéra večír sem dostal chuť na něco plošskýho. Tak sem si dal Knihovníkůf banán. Postupoval sem přesně podle receptu a lidičky to vám byla dobrota. Very Happy
Adelhaida

PříspěvekZaslal: středa 22. listopad 2006 19:47     Předmět: Citovat

Taky jsem dělala Balamuti, ale nepovedlo se mi to. Neměla jsem teploměr na cukr, takže jsem to zkoumala pomocí kapání směsi do vody a prostě mi ta směs neztuhla:-(
zavazadlo

PříspěvekZaslal: středa 22. listopad 2006 21:27     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:
Zrovínka fčéra večír sem dostal chuť na něco plošskýho. Tak sem si dal Knihovníkůf banán. Postupoval sem přesně podle receptu a lidičky to vám byla dobrota. Very Happy

Taky bych si dal ale recepty sem si eště nekoupil tak nevim jak na to SadSad
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: středa 22. listopad 2006 21:29     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:

Zkus ještě Chléb s vodu by Patricij - příprava sice delší, ale zaručeně se tím neotrávíš Wink ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další
Strana 1 z 18

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.