Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

petice za omezení kouření
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Podepíšete tuto petici?
ano
61%
 61%  [ 37 ]
ne
38%
 38%  [ 23 ]
Celkem hlasů : 60

Autor Zpráva
Hadati
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: neděle 15. duben 2007 17:02     Předmět: Citovat

Mně by stačili ty restaurace. Venku se můžu kuřákům vyhýbat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TheMole

PříspěvekZaslal: neděle 15. duben 2007 19:46     Předmět: Citovat

Já bych zakázal kouření na Zeměploše;bo jak se mají naše děti poučit, když kouří i mágové nebo Stařenka Oggová! Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sargon

PříspěvekZaslal: neděle 15. duben 2007 20:32     Předmět: Citovat

Milé děti,neberte si příklad ze svých hrdinů,ani se dožívají stovek let,takže malé zkrácení jim neublíží.

Elánius kouří,protože je to lepší,než když chlastal.
TheMole

PříspěvekZaslal: neděle 15. duben 2007 20:37     Předmět: Citovat

Laughing To je nápad!Na protititulu každé vydané knihy by mělo být varování: Pokud postavy této knihy pijí, kouří a provozují sex bez ochrany, neberte si z nich příklad!Může to vážně poškodit vaše zdraví!
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: neděle 15. duben 2007 20:48     Předmět: Citovat

No vzhledem k tomu, že jsem teď na obalu čokolády Orion našel nápis, že čokoláda představuje vydatný energetický zdroj a tudíž by její konzumenti neměli zapomínat na pohyb, tak bych se ani nedivil, kdyby se to tam jednou objevilo Smile ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
DORFL

PříspěvekZaslal: neděle 15. duben 2007 21:58     Předmět: Citovat

Abychom ale nakonec neskončili jako v USA, kde už raději prodejci horkých nápojů v kelímcích dávají právě na kelímky nápisy "Pozor horké", aby se vyhnuli případným žalobám od lidí, kteří by se spálili a požadovali proto vysoká odškodnění. Very Happy
A to mi připomnělo, jak jedna žena chtěla usušit svého psíka v mikrovlné troubě a po jeho upečení žalovala výrobce za to, že nedal na výrobek jasné varování, že v mikrovlné troubě není možno sušit psa. Very Happy
Sargon

PříspěvekZaslal: pondělí 16. duben 2007 8:13     Předmět: Citovat

DORFL napsal:
Abychom ale nakonec neskončili jako v USA, kde už raději prodejci horkých nápojů v kelímcích dávají právě na kelímky nápisy "Pozor horké", aby se vyhnuli případným žalobám od lidí, kteří by se spálili a požadovali proto vysoká odškodnění. Very Happy
A to mi připomnělo, jak jedna žena chtěla usušit svého psíka v mikrovlné troubě a po jeho upečení žalovala výrobce za to, že nedal na výrobek jasné varování, že v mikrovlné troubě není možno sušit psa. Very Happy

Copak USA, ale jmelí.
DORFL

PříspěvekZaslal: pondělí 16. duben 2007 9:27     Předmět: Citovat

Sargon napsal:
Copak USA, ale jmelí.

Copak jmelí, ale jmelí. Very Happy Wink
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: pondělí 16. duben 2007 10:29     Předmět: Citovat

DORFL napsal:

Tohle je myslím napsaný na kelímcích na kafe a na těch papírovejch obalech na taštičky (?) u jednoho nejmenovanýho fastfood řetězce (začíná na M) i u nás...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
DORFL

PříspěvekZaslal: pondělí 16. duben 2007 10:43     Předmět: Citovat

Vážně? Tak už i tady... Very Happy O tom nevím, já jsem do podobného zařízení nevlezl už pěkně dlouho.
Nevím, jestli by i u nás vůbec napadlo je žalovat jako v USA, ale jistota je jistota. Smile
TheMole

PříspěvekZaslal: pondělí 16. duben 2007 13:30     Předmět: Citovat

Very Happy Mimochodem, myslíte že by stálo za to žalovat ASP Kolíka? že na jeho párcích není varování "Mohou vážně poškodit Vaše zdraví!" ?
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pondělí 16. duben 2007 13:41     Předmět: Citovat

HOlt k čemu nám je vzdělání a vysoké školy, když zapomínáme na selský rozum. No jo no. Lepší než mikrovlnka je ten případ, kdy chlapík žaloval výrobce karavanu, že v návodu není, že to není automat. Chlapík najel na dálnici, zařadil rychlost a šel si dozadu udělat kafe a divil se, když naboural Very Happy Tak už to prý v návodech je. Mně osobně vadí, i když kolem mě někdo projde a zrovna vyfoukne cigaretový kouř. Mám citlivý nosánek a cítím krájenou cibuli přes 2 místnosti a pálí mě oči. I když mi pod oknem někdo projde s cigaretou, ruší mě to.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
spoquito

PříspěvekZaslal: pondělí 16. duben 2007 15:49     Předmět: Citovat

zkus se podivat na film Darwinovy ceny, ten je o takovych pripadech cely Wink Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger MSN Messenger
Noby

PříspěvekZaslal: pondělí 16. duben 2007 19:33     Předmět: Citovat

Jsem pro zákaz kouření na veřejných místech,ale nevím jestli by to pomohlo-u nás na škole kouří třičvrtiny šestých ročníků a o dalších ani nemluvím... Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: pondělí 16. duben 2007 19:55     Předmět: Citovat

oki - takže na příští sraz si nebudu já (a řeknu to i kamarádovi) nebudeme brát cigarety, protože fakt mi za to nestojí,abych vám kazila kouřením večer. A zdraví. Snad zas tak závislá nejsem,abych to ten večer vydržela bez kouření!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Další
Strana 2 z 27

Přejdi na: