Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Divadlo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Akce fanoušků
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kam za zeměplošským divadlem
Co:Mort - Prácheňský spolek http://www.prachenskascena.cz

Co:Sekáč dědeček - Divadlo D21 http://www.divadlod21.cz/

Co:My, svobodnej národ - Divadýlko na dlani http://www.divadylko-nadlani.cz/

Autor Zpráva
MUDR

PříspěvekZaslal: úterý 02. leden 2007 21:38     Předmět: Citovat

Letax napsal:

Wow nebyl jsi náhodou na Maškárádě teďko 29 prosince? Já byl 29 (na Soudnejch sestrách někdy v říjnu- ty mi mimochodem přijdou mnohem lepší) a tam se to taky stalo. Ale myslel sem si že je to 100% improvizace.

Jo byl, bohužel jsem seděl ve třinácté řadě a za mnou seděl nějaký mladík a smál se naprosto každé větě a to mi trošku vadilo(člověk si nemohl vychutnat tu krásnou atmosféru úžasné hry).
S tím kolečkem jsme se nemohli dohodnout. To jsem rád, že jsem měl pravdu. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Letax

PříspěvekZaslal: úterý 02. leden 2007 22:57     Předmět: Citovat

MUDR napsal:
Letax napsal:

Wow nebyl jsi náhodou na Maškárádě teďko 29 prosince? Já byl 29 (na Soudnejch sestrách někdy v říjnu- ty mi mimochodem přijdou mnohem lepší) a tam se to taky stalo. Ale myslel sem si že je to 100% improvizace.

Jo byl, bohužel jsem seděl ve třinácté řadě a za mnou seděl nějaký mladík a smál se naprosto každé větě a to mi trošku vadilo(člověk si nemohl vychutnat tu krásnou atmosféru úžasné hry).
S tím kolečkem jsme se nemohli dohodnout. To jsem rád, že jsem měl pravdu. Very Happy

Já jsem seděl vedle něj! Laughing Laughing Laughing Ale naopak díky jeho hýkavému smíchu, který vypouštěl při každé druhé větě jsem se bavil ještě víc. Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MUDR

PříspěvekZaslal: úterý 02. leden 2007 23:04     Předmět: Citovat

Ano ten byl nepřeslechnutelný, kdybych seěl vedle něj, tak asi zemřu smíchy. Ještě, že jsem ho neviděl.
VeHaLi
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: středa 03. leden 2007 16:22     Předmět: Citovat

To upadnuté kolečko byla improvizace. Turek je známý tím, že furt něco inovuje. Občas se na představení herci bojí, co z něj vypadne. Jednou vybíral peníze na pokutu a přemlouval jednoho herce, aby ve Francouzské revoluci volal na služebnou Simono, přines mi kimono. Ten herec z toho vycouval, ale když na tu scénu došlo, zavolal "Simono" a ozvalo se "no jo, už vám nesu to kimono" mimochodem tu služku hrála ta herečka, co hraje Stařenku Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MUDR

PříspěvekZaslal: středa 03. leden 2007 18:26     Předmět: Citovat

Děkuji. Právě jsem si nebyl jist, jestli je to improvizace nebo už to bylo předem naplánované(u Turka člověk nikdy neví). Viděl jsem jinou inscenaci s Turkem a musím říct, že byl nejkvalitnějším hercem na jevišti.
spoquito

PříspěvekZaslal: středa 03. leden 2007 19:43     Předmět: Citovat

Turek je vyborny. V Dlouhy jsem byla jeste na Molierovi od Bulgakova, kde hral krale Ludvika, a tam byl taky strasne dobry. Jednu dobu jsem do nej byla priserne zamilovana...neexistuje nahodou jeho fanklub Embarassed

jinak na maskarade jsem byla dvakrat, jednou s brachou v predposledni rade, a podruhe s kamaradkou v rade 4. v obou pripadech to bylo super, ale pokazde jsem si odnesla trochu jiny zazitek, a myslim, ze to starsne zalezelo na obecenstvu, protoze kdyz jsem tam byla poprve, publikum mi prislo uplne hladove, smalo se kazdemu vtipu a vsechno vyniklo tak skvele, zatimco podruhe...to obecenstvo mi prislo ospalejsi, pasivnejsi...to jsem byla v rijnu...mozna podzimni deprese.

myslim ale, ze nejde hodnotit, jestli jsou lepsi SS nebo M!!!!!...je to jako rikat, ze medaile z letnich olympijskych he je cennejsi nez ta ze zimnich...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger MSN Messenger
MUDR

PříspěvekZaslal: středa 03. leden 2007 19:49     Předmět: Citovat

Plánuji zajít ještě jednou v tomto roce na obě představení, ale bohužel všechna jsou strašně brzy vyprodaná.
spoquito

PříspěvekZaslal: středa 03. leden 2007 19:57     Předmět: Citovat

citace:
Plánuji zajít ještě jednou v tomto roce na obě představení, ale bohužel všechna jsou strašně brzy vyprodaná.

jsou, poprve jsem sehnala listky pres klub mladeho divaka (13. rada, ale zase 2 listky za 120 kc nebo tak nejak), podruhe je kamaradka koupila asi mesic a pul predem a to mela stesti...

koukala jsem ted www.divadlovdlouhe.cz zkus si tam zarezervovat listky na unor...jeste tam par nevyprodanych predstaveni je
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger MSN Messenger
MUDR

PříspěvekZaslal: středa 03. leden 2007 20:02     Předmět: Citovat

spoquito napsal:

koukala jsem ted www.divadlovdlouhe.cz zkus si tam zarezervovat listky na unor...jeste tam par nevyprodanych predstaveni je

Děkuji. Jaké to mám štěstí. Very Happy
DORFL

PříspěvekZaslal: pátek 05. leden 2007 13:48     Předmět: Citovat

Já jsem ani jedno představení ještě neviděl, ale už se na to chystám.
Ten únor mě také dost láká. Smile
deprimido

PříspěvekZaslal: pátek 05. leden 2007 15:43     Předmět: Citovat

Já jsem byl na Soudných Sestrách a Maškarádě a tenhle rok hodlám jít znova, ale v únoru mě tam asi nepotkáte... Cool
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pátek 05. leden 2007 16:07     Předmět: Citovat

spoquito napsal:
Turek je vyborny. V Dlouhy jsem byla jeste na Molierovi od Bulgakova, kde hral krale Ludvika, a tam byl taky strasne dobry. Jednu dobu jsem do nej byla priserne zamilovana...neexistuje nahodou jeho fanklub Embarassed

Turek se mi taky v Moliérovi líbil. Taky se mi líbil Martin Matejka a Pavel Tesař. Zato Táborák podal poměrně tuctový výkon. A to tomu režisérovi všichni tvrdili, že by bylo lepší, aby to hrál Miroslav Hanuš (Mášrecht nebo Muzikfuteral) Turek je dobrý v soudných sestrách, jak tam se šíleným výrazem v očích hlásí, že už ruce vzal i škrabkou na brambory Very Happy
MUDR

PříspěvekZaslal: pátek 05. leden 2007 18:38     Předmět: Citovat

VeHaLi napsal:
Turek se mi taky v Moliérovi líbil. Taky se mi líbil Martin Matejka a Pavel Tesař. Zato Táborák podal poměrně tuctový výkon. A to tomu režisérovi všichni tvrdili, že by bylo lepší, aby to hrál Miroslav Hanuš (Mášrecht nebo Muzikfuteral) Turek je dobrý v soudných sestrách, jak tam se šíleným výrazem v očích hlásí, že už ruce vzal i škrabkou na brambory Very Happy

Táborský se mi líbil více v Soudných sestrách. Ale ty jeho zuby Very Happy. Turek se mi líbil v obouch představeních (více asi v Soudných sestrách), dokázal, že zahraje naprosté protipóly charakterů postav(Felmet a Valtr) obrovská poklona.
Sargon

PříspěvekZaslal: pondělí 12. únor 2007 10:12     Předmět: Citovat

Nevim jestli to sem už někdo psal,ale:Sardeliho nemá zlatý zuby,to Štandlík
Pokud to je zprávně,tak nevim co je na Sardeliho zubech tak směšného,ale toho zas nehraje Táborský

Táborský byl skvělý v obou,ale soudný sestry byly podle mě lepší,může to bejt i tim,že se mi zdá i kniha Soudné sestry lepší
Elischka

PříspěvekZaslal: pondělí 12. únor 2007 14:36     Předmět: Citovat

Hm, tak už je to vyprodané... teď se na to dostanu až bůhvíkdy Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Akce fanoušků Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Další
Strana 2 z 40

Přejdi na: