Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nejoblibenejsi postava
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 41, 42, 43  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Zeměplošské postavy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vítěz ankety: Samuel Elánius

Autor Zpráva
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: pátek 24. listopad 2006 15:23     Předmět: Citovat

Ale kamaratko sak ho ani nepoznas...
Mozno ze je to velmi dobry clovek...
Netreba ho hned odsudzovat koli tomu ze hovory prihluple ftipky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VeHaLi
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 24. listopad 2006 15:28     Předmět: Citovat

No, já si tedy taky myslím, že mužským nejde ani tak o srdce, jako spíš o....... žaludek. Na dobrý jídlo se dá utáhnout kdokoliv, je třeba jim vysvětlit, že Zeměplacka je obzvlášť dobrý druh pizzy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pátek 24. listopad 2006 15:34     Předmět: Citovat

Tý jo. Bych řek, že VeHaLi je skoro rozená svůdkyně. Navíc já toho mládence nevodsuzuju. Jenom si z něj dělam lekraci. Jako vtip a tak.
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pátek 24. listopad 2006 15:40     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:
Tý jo. Bych řek, že VeHaLi je skoro rozená svůdkyně. Navíc já toho mládence nevodsuzuju. Jenom si z něj dělam lekraci. Jako vtip a tak.

Jo svůdkyně Smile to se mi to svádí, když k tomu občas stačí i nudle s mákem. Můj mužský ví, že je nemám ráda, takže každé jejich umístění do jídelního pořádku je nad všechna afrodisiaka. A nepotřebuji ani Stařenku. Very Happy
Wolthan

PříspěvekZaslal: sobota 25. listopad 2006 1:59     Předmět: Citovat

VeHaLi napsal:
No, já si tedy taky myslím, že mužským nejde ani tak o srdce, jako spíš o....... žaludek. Na dobrý jídlo se dá utáhnout kdokoliv, je třeba jim vysvětlit, že Zeměplacka je obzvlášť dobrý druh pizzy Very Happy

*POZN.AUTORA: PRVNÍ PIZZU VYMYSLEL NA PLOŠE KLAČSKÝ MYSTIK RONRON "ZJEVENÝ JOE"SHUWADI,KTERÝ TVRDIL,ŽE MU NA NI DAL RECEPT VE SNU SÁM STVOŘITEL PLOCHY,KTERÝ ÚDAJNĚ DODAL,ŽE TO JE TO,CO MĚL CELOU DOBU V ÚMYSLU STVOŘIT.POUŠTNÍ POUTNÍCI,KTEŘÍ VIDĚLI ORIGINÁL,S PROSLULOU A NEUVĚŘITELNOU DOKONALOSTÍ ZACHOVANÝ ZACHOVANÝ V ZAKÁZANÉM MĚSTĚ EE,ŘÍKAJÍ,ŽE STVOŘITEL MĚL EVIDENTNĚ NA MYSLI MALÝ SLANÝ KOLÁČ SE SÝREM A FEFERONKAMI OZDOBENÝ NĚKOLIKA ČERNÝMI OLIVAMI.TAKOVÉ VĚCI JAKO POHOŘÍ A OCEÁNY TAM PŘIDAL V TVÚRČÍM ZÁPALU A NA POSLEDNÍ CHVÍLI,JAK SE ČASTO STÁVÁ.

STAČÍ TO JAKO VYSVĚTLENÍ???
Wolthan

PříspěvekZaslal: sobota 25. listopad 2006 1:59     Předmět: Citovat

KDYBY TO NĚKDO HLEDAL JE TO V MORTOVI.
benino

PříspěvekZaslal: neděle 03. prosinec 2006 23:27     Předmět: Citovat

Mě osobně dostal Smrť v Otci prasátek,takže jasný hlas. Ale je dost těžký hlasovat v takovém výběru.Spíš bych souhlasil s tím,že každý díl má svého Missáka nebo Missku Very Happy Very Happy Very Happy
stařenka Oggová
bývalá Angua

PříspěvekZaslal: pondělí 04. prosinec 2006 0:51     Předmět: Citovat

benino napsal:
Mě osobně dostal Smrť v Otci prasátek,takže jasný hlas. Ale je dost těžký hlasovat v takovém výběru.Spíš bych souhlasil s tím,že každý díl má svého Missáka nebo Missku Very Happy Very Happy Very Happy

já bych to ještě více rozvedla, a to tak, že všechny Pratchettovi postavy jsou geniální Laughing
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: pondělí 04. prosinec 2006 12:09     Předmět: Citovat

Asi tak!
A kazda je genialna v niecom inom (ale ano! Aj magovia su genialny len sa to na 1. pohld nezda :0))
Proste hlasovanim o to kto je 2. po Babi Zlopocasnej by sme krivdili ostatnym postavam :0)
Druss

PříspěvekZaslal: pondělí 04. prosinec 2006 12:27     Předmět: Citovat

Jednoznačně Smrť Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
WIZZ

PříspěvekZaslal: pondělí 04. prosinec 2006 12:59     Předmět: Citovat

ja myslim, ze je spousta nedocenenejch postav, treba Reg Půlbotka, mlatit nepritele vlastni rukou je genialni taktika(rozhodne kazkdyho nepritele to prekvapi) nebo Rumpál Žička, stary mag na s naslouchadlem na tunovem koleckovem kresle( urcite si vzpomenete, jak v pohyblivych obrazcich ho magove tahli pres zed university...
nebo treba Šíla(trpaslík z posledniho kontinentu) se svym obrnenym vozem
moje nejoblibenejsi dvojka je krysí Smrť a "štilip štilip" Havran
Knize.Vladivoj

PříspěvekZaslal: pondělí 04. prosinec 2006 14:16     Předmět: Citovat

Adelhaida napsal:
Mc Danald taky docela hezky voní a chuť už je horšíSmile O takových těch klobásách co prodávají na Václaváku (v Praze) i ve tři ráno to platí taky. Nevím co tak hezky voní, ale asi ten opékaný lůj.

Pche, prej Václavák...zkoušeli jte někdo žrát to co prodávají večer na Národní v tom stánku u tram zastávky směr Smíchov? Very Happy Nechápu doteď jak někdo dokáže udělat kyselej smažák Laughing
Jiank hlasoval jem pro Bláznivého "sožeto?so to řiká?" Humoše, ale jen proto že ve výběru není Knihovník. Aneb - parafráze na Muže ve zbrani - Patricij může mít šaty plné věciček určených k zabíjení, ale Knihovník má jednu na konci každé paže Very Happy Very Happy Very Happy
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pondělí 04. prosinec 2006 14:27     Předmět: Citovat

Knize.Vladivoj napsal:
Pche, prej Václavák...zkoušeli jte někdo žrát to co prodávají večer na Národní v tom stánku u tram zastávky směr Smíchov? Very Happy Nechápu doteď jak někdo dokáže udělat kyselej smažák Laughing

Jestli oni ten Sýr nejdříve nemají v mrazáku a pak nějakou chvíli ve stánku, to by zkysl i kefír Very Happy Je fakt, že takových Kolíků je plná Praha, ale na druhou stranu, začínají vánoční trhy a co by to byl výlet na Staromák bez vzorku klobásy, svařáku,... Wink
benino

PříspěvekZaslal: úterý 05. prosinec 2006 23:35     Předmět: Citovat

já jsem věděl,že jsem na jednu malinkou postavičku zapomněl.Vlastně na dvě.Tou první je už tady zmiňovaný krysí Smrť a tou druhou je pejsek,jak v Pohyblivých obrázcích dá hlavu na stranu a 'řekne' :HAF, HAF Very Happy Very Happy Very Happy
Knize.Vladivoj

PříspěvekZaslal: středa 06. prosinec 2006 12:32     Předmět: Citovat

benino napsal:
já jsem věděl,že jsem na jednu malinkou postavičku zapomněl.Vlastně na dvě.Tou první je už tady zmiňovaný krysí Smrť a tou druhou je pejsek,jak v Pohyblivých obrázcích dá hlavu na stranu a 'řekne' :HAF, HAF Very Happy Very Happy Very Happy

Čili Gaspoda Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Zeměplošské postavy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 41, 42, 43  Další
Strana 4 z 43

Přejdi na: