Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PC hry
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 107, 108, 109  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
deprimido

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 13:40     Předmět: Citovat

Já jsem celý prázdniny hrál Gothica II (pozdě, ale přece), jinak si příležitostně zahraju NHL, ale nejlepší hra, a zároveň moje nejoblíbenější, je pro mě Might and Magic VIII (všichni tvrdí, že je to největší blbost, jakou kdy hráli, ale je to první hra, kterou jsem kdy hrál já, takže... Wink )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
effel

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 14:41     Předmět: Citovat

Silence to je pouze o povaze, napriklad ja jsem celkem slusnej parmen a kdyz jsem byla mladsi, tak jsem pri nemoci ztravila u Gothica nekolik hodin denne, jenze to bylo jen kdyz jsem nemela co jineho na praci.
Rozumny clovek to bere spis jako odreagovani nez jako zavislost. Mam spousty oblibenych her a nektere (treba BG) si chci zahrat a dohrat uz po pate, ale nemusim u toho sedet celej den, staci mi dve hodinky ob tyden, kdyz se vratim unavena z prace...

to VeHali doporucuju ti Lionhert je to docela podobne jako BG (proto me to bavi) jen ke konci je to spis rezba nez ukoly (coz me naprosto vyhovuje) a nejvetsi bonus je, ze tu hru vyrobil Black Isle (takze mapa je placka), ma to podobny ovladani a cenove je to dostupne. V dobre prodejne her to sezenes za dve stovky!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
effel

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 14:43     Předmět: Citovat

deprimido napsal:
Já jsem celý prázdniny hrál Gothica II (pozdě, ale přece), jinak si příležitostně zahraju NHL, ale nejlepší hra, a zároveň moje nejoblíbenější, je pro mě Might and Magic VIII (všichni tvrdí, že je to největší blbost, jakou kdy hráli, ale je to první hra, kterou jsem kdy hrál já, takže... Wink )

Gothic je uplne bozi Smile jen je skoda, ze s datadiskem musis hrat celou hru od zacatku, ale stejne ho vrele doporucuju...presuny z mista na misto )ktery me osobne vubec nebavi) tam vyresili datacem Very Happy
A trojka i jednicka je taky bezva Smile ale muj favorit z cele serky je prave dvojka Very Happy
Maťas

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 15:12     Předmět: Citovat

Lionheart mam a taky me to dost bavilo , jestli nekdo chce tak na srazu muzu pujcit, mam ho ze SCORE, jen na konci mne ten drak zklamal Rolling Eyes

P.S.: MArtinez pockej az te v Masqerade bude na konci honit ten vlkodlak Laughing
Seqoy
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 15:27     Předmět: Citovat

Nejlepsi jsou stejne Lemmings ! Anebo Goblini taky byli dobra hra:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 15:35     Předmět: Citovat

Maťas napsal:
P.S.: MArtinez pockej az te v Masqerade bude na konci honit ten vlkodlak Laughing

Tam jsem se dostal Smile - asi půlhodinu jsem se připos*aně schovával u dalekohledu v tý observatoři - já to skoro dohrál, nicméně následně jsem při přechodu na nový PC odstranil uložený hry, takže si to třeba někdy zase zahraju a dohraju - což bych měl vzhledem k tomu, že jsem za to dal 400 káčé Smile ...

Každopádně hra je to suprová - super příběh, ucházející obtížnost...

BTW: má to 18+, jak jsi to mohl hrát Maťasi Rolling Eyes ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Maťas

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 15:51     Předmět: Citovat

na SCORE to nepsali Very Happy
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 16:57     Předmět: Citovat

effel napsal:
Silence to je pouze o povaze, napriklad ja jsem celkem slusnej parmen a kdyz jsem byla mladsi, tak jsem pri nemoci ztravila u Gothica nekolik hodin denne, jenze to bylo jen kdyz jsem nemela co jineho na praci.
Rozumny clovek to bere spis jako odreagovani nez jako zavislost. Mam spousty oblibenych her a nektere (treba BG) si chci zahrat a dohrat uz po pate, ale nemusim u toho sedet celej den, staci mi dve hodinky ob tyden, kdyz se vratim unavena z prace...

to VeHali doporucuju ti Lionhert je to docela podobne jako BG (proto me to bavi) jen ke konci je to spis rezba nez ukoly (coz me naprosto vyhovuje) a nejvetsi bonus je, ze tu hru vyrobil Black Isle (takze mapa je placka), ma to podobny ovladani a cenove je to dostupne. V dobre prodejne her to sezenes za dve stovky!

Vím, vím, Lionhearth máme doma. Smile
wewerica

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 17:04     Předmět: Citovat

Elischka napsal:
Já taky nic nehraju. Ale když jsem byla malá, hrávala jsem Age of Empires. Tu primitivní verzi pro méně inteligentní jedince. Embarassed
presne moj pripad Smile
spoquito

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 19:37     Předmět: Citovat

Ja ted hraju Age of Empires III (NAREZ!!!!!!!!!!!!!!!), The Sims 2, hravala jsem Roller Coaster Tycoon 1 a Might and Magic VI...porad je to moje srdecni hra. A samopzrejme Miscrosoft Hearts a Microsoft Solitaire, to jsou stalice Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger MSN Messenger
Max

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 19:53     Předmět: Citovat

Ja už takmer nehrám. Nemám na to čas a už ma to moc ani nebaví. Iba ak tak z nostalgie niektorú zo starších herných hitov. A na Command&Conquer nedám dopustiť. Na tom som vyrastal.
WoW je podľa mňa rovnaká hlúposť ako Lineage, KnightsOnline a kopa ostatných onlineoviek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
TheMole

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 20:21     Předmět: Citovat

Max napsal:
A na Command&Conquer nedám dopustiť. Na tom som vyrastal.

Very Happy Jo...Red Alert, soudruh Stalin...to byly časy... Wink
Mák

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 20:30     Předmět: Citovat

Nedávno jsem konečně dohrál (aspoň v lehkém módu) Rangers - česky jako Vesmírní kovbojové - vesmírná střílečka.
Teďkom hraju Machines (od Acclaimu a Charybdis) a Spider Solitaire (od Moftu)

co jsem hrál a chytlo mě:
WC III + FT (první a jediná PC hra co jsem si kdy koupil), AoE II (mám doma datadisk a nemám ho k čemu přiinstalovat Very Happy), Settlers #, Lemmings, z onlinovek DarkElf a Ultima Online.
Max

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 20:50     Předmět: Citovat

TheMole napsal:
Max napsal:
A na Command&Conquer nedám dopustiť. Na tom som vyrastal.

Very Happy Jo...Red Alert, soudruh Stalin...to byly časy... Wink

A teraz vraj vypustili C&C ako freeware (presnejšie abodonware - kdo nevie je to tak stará hra, že vývojár už za ňu nechce ani cent a ju uvoľnil ako freeware).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rausek

PříspěvekZaslal: sobota 03. listopad 2007 10:56     Předmět: Citovat

Novom napsal:
Nechápu co máte proti WoW, když je čas tak je to dobrá hra na odreagování.... nic se nesmí přehánět, ale občas si zahrát je super.
Nic proti němu nemám (snad až na tu ultradlouhou instalaci), ale imho je to příšerně návyková a dlouhá hra - smrtící kombinace. Twisted Evil Jinak jak si čtu další příspěvky, tak si uvědumuji, že jsem zapoměl na Gothic I a II. Trojku už asi nerozchodim. Sad
Jinak Vampire The Masquerade: Bloodlines, se taky chystam, když už teda dodělali tu češtinu... Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 107, 108, 109  Další
Strana 2 z 109

Přejdi na: