Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vánoce jsou tady!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
korloid

PříspěvekZaslal: středa 27. listopad 2019 6:45     Předmět: dárek 2019 Citovat

Když jsem byla malá, něco jsem spletla a trápila se tím, říkávala mi maminka: Ty jsi ale Truhlík, viď? Když jsem byla velká, objevila jsem Zeměplochu a v ní Truhlíka. Takže se Jéžíšek rozhodl, že letošní vánoce jsou ideální pro spojení těchto dvou vzpomínek v jednu a sehnal dárek jak pro Truhlíka. A protože jsem podle čínského horoskopu Netrpělivej Koník (21.1.1966-8.2.1967), už ho nosím.Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
Strana 35 z 35

Přejdi na: