Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co se Vám dneska zdálo?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 69, 70, 71  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TheMole
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. prosinec 2007 9:28     Předmět: Citovat

dnes prapodivný mix pratchettovek, potterovek a bondovek...naštěstí si už nepamatuju podrobnosti Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elischka

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. prosinec 2007 11:34     Předmět: Citovat

Dneska se mi naštěstí nic nezdálo, ale nedávno jsem měla sen, že v Táboře mají domy z perníku a s cukrovou polevou. Wink (To by vysvětlovalo, proč tam tak ráda jezdím. Very Happy) O létání se mi zpravidla nezdá, to spíš o skákání z veliké výšky - to mám moc ráda. A ty ošklivé sny - v tom posledním figurovala polorozpadlá mrtvola (fakt hnus), často se mi také zdá, že je sestra zase doma a že se pereme o počítač, a dál nenávidím ty nestíhací sny a sny, kde mě chce někdo zabít a já zdrhám a vím, že stejně neuteču.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VeHaLi

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. prosinec 2007 12:08     Předmět: Citovat

Hi hi, a znáte ty sny, kdy se vám jako chce na záchod, a pak v tom snu na ten záchod dojdete? Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Seqoy

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. prosinec 2007 14:35     Předmět: Citovat

VeHaLi: Jo, znam:-)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. prosinec 2007 14:52     Předmět: Citovat

HEJ! Tady mizej příspěvky! Sem si jistej, že za Vehali byl eště muj příspěvek a byl k tématu!
Hadati

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. prosinec 2007 15:19     Předmět: Citovat

NMŽM: Já to nebyl. Nedal si třeba jen náhled?

VeHaLi, Sekvojka: Mně se jednou jako malému zdálo o slonech ve sprše.
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. prosinec 2007 15:23     Předmět: Citovat

Hadati napsal:
NMŽM: Já to nebyl. Nedal si třeba jen náhled?

He. Že by? To by se taky mohlo stát? Embarassed No, nebudem to rozmazávat. Very Happy
Eště sem zapomněl na takový ty hrabivý sny. Dříf se mi zdávalo, že sem třeba sbíral pětikačky a nebo dvoukačky. A ráno sem byl smutnej, páč sem se ve snu hezky napakoval a ráno sem neměl nic.
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. prosinec 2007 15:27     Předmět: Citovat

Dneska sa mi snival dost divny sen (snival sa mi po dlhej debate s kamaratom o tom ze kto by s nim mohol hrat v kapele vzhladom k tomu ze hra zmes beatsoviek a bluesrocku)...
Snivalo sa mi ze som presviedcal moju sesternicku ktora nejak hrala na base ci co ze aby hrala s tym kamaratom v kaelele a ona ze nepocuva beatles ale metalicu a ja ze nevadi ze sa nauci!
Dost divne...
Inak sny o lietani som mal aj ja...
Vecinou to bolo ze som sa rozbehol s kopca pri mojej zakladke a bezal som a ked som zbehol ten kopec tak som vyskocil a plachtil som.... potom som sa vzniesol na zem zase som trochu bezal a potom som plachtil!
Bolo to super niekedy som odtial preplachtil az do centra mesta...
Takze som proste plachtil pekny kus cesty :0)
A sny zo ZŠ ma prenasledovali este aj teraz na strednej...
Ze sme mali pred pisomkou alebo akali v rade na obed...
Dost divne sny...
Ale teraz uz su prec...
:0)
effel

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. prosinec 2007 16:05     Předmět: Citovat

DORFL napsal:
effel napsal:
A ty mas podvazky? Twisted Evil

Budu. Těš se! Very Happy Wink

Moula me normalne strasil, ze si je na trpaslikon nevezmes Crying or Very sad Crying or Very sad

Me se zdalo o rybickach ve skafandrech, kazda mela svuj skafandricek a vyplavavala z akvarka,..byl to zazitek na celej zivot!
Rausek

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. prosinec 2007 17:31     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:

Eště sem zapomněl na takový ty hrabivý sny. Dříf se mi zdávalo, že sem třeba sbíral pětikačky a nebo dvoukačky. A ráno sem byl smutnej, páč sem se ve snu hezky napakoval a ráno sem neměl nic.
To mi připomíná ty sny, ve kterých se jakoby probudim a zjistim že z nějakýho důvodu nemusim vstávat, tak si jdu zase pěkně lehnout a do kruté reality mě uvede až budík Sad (několikrát se mi už stalo, že sem ho prostě zaklap a spal dál, protože jsem prostě věřil tomu snu Very Happy)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TheMole

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. prosinec 2007 17:43     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:

Nojo, to znám - zdá se mi sugestivní sen, že jsem konečně sehnal něco, po čem mé srdce v reálu už dlouho touží (např. všechny Diáře v angličtině), a pak přijde ta chvíle, kdy se probouzím a uvědomím si, že to byl jen zas Evil or Very Mad ný sen...
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. prosinec 2007 18:27     Předmět: Citovat

No, a dyž mívám ňák hustějc šichty a brzo vstávám, tak se mi kolikrát stává, že mám hodně slabý spaní a to se mi do snů míchaj všelijaký zvuky - sanitky, auta a tak. To pak bejvaj vzbuzení, dyž zvuk ze sna pokračuje v reálu.
DORFL

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. prosinec 2007 20:31     Předmět: Citovat

effel napsal:
Moula me normalne strasil, ze si je na trpaslikon nevezmes Crying or Very sad Crying or Very sad

To je ale bídák! Smile
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: pátek 28. prosinec 2007 19:22     Předmět: Citovat

harrypotterovskej sen - byla jsem v azkabanu a mučili mě mozkomorové. Zachraňovala jsem LUcia Malfoye, a abych se i s nim dostala ven, musela jsem zabít 2 lidi. Pak jsem se skryla do skríně a čekala jsem až draco někam zdrhne, a pak jsme se s Luciem schovali do zmijozelský společenský místnosti, no a pak vim že jsme byli na křesle já, on a jeho manželka a bylo to zajmavý. pak jsem se zbudila a když jsem usnula znova tak se mi zdálo že jsem někde v horách a skrývám se.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
TheMole

PříspěvekZaslal: pátek 28. prosinec 2007 19:33     Předmět: Citovat

Very Happy díky bohu, už jsem si myslel že jsem tu jediný pošuk, kterému se zdají příběhy z HP...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 69, 70, 71  Další
Strana 2 z 71

Přejdi na: