Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vaše úspěchy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Fanoušci Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VeHaLi
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 12. září 2008 16:35     Předmět: Citovat

Raději duo - to je hudební tělěso o dvou umělcích. Duet je skladba pro 2 hlasy nebo nástroje, nejčastěji milostný Very Happy to bych teda chtěla vidět jak TheMole a Hoptam spolu zpívají milostný duet, ale proti gustu,... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TheMole

PříspěvekZaslal: pátek 12. září 2008 17:49     Předmět: Citovat

Tady chce někdo zpolíčkovat rybou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Knize.Vladivoj

PříspěvekZaslal: pátek 12. září 2008 20:14     Předmět: Citovat

VeHaLi napsal:
Takže se musím naučit hymnu rakouskou, italskou, francouzskou, německou, švýcarskou, španělskou a anglickou Shocked

OT - nezapomeň že Němci nám ukradli naši císařskou melodii hymny a že původní německá hymna do roku 1918 byla dánská Laughing S hymnama je sranda.
K tématu, v divadle jsem hrál leda ve školním představení ještě na základce, Tři mušketýři. Ale svoji publicitu už mám, před rokem na prvního máje jsem byl v novinách blejsknutej na jedný demonstraci a od tý doby mám ve školer nálepku extremisty Very Happy Jinak jsem byl snad prej ještě kdysi dávno 2x v novinách, ale to je už dávno.
DORFL

PříspěvekZaslal: pátek 12. září 2008 20:30     Předmět: Citovat

Když jsme u těch fotek tam či onde... Já jsem byl tak před šesti sedmi lety na jedné fotce v novinách, k nějakému článku si nás pár žáků vyfotili ve třídě. Ještě někdy před tím jsem se objevil v městském zpravodaji také na jedné fotce. A před časem jsem byl na miniaturní fotce v časopise Pevnost, kde bylo pár vět o letošním Trpasliconu. Smile
Ale za svůj opravdu velký úspěch považuji, když jsem se objevila fotka mé osoby v kostýmu Zlého Rimmera jako součást zprávy o Trpasliconu 2007 na stránkách www.cervenytrpaslik.cz. Smile
Ale jinak je to bída... Wink
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: pátek 12. září 2008 21:00     Předmět: Citovat

no takže já ted působim dojmem největšího vejtahy a nikdo měnemá rád jen proto, že ty co měli daaaleko věčí uspechy než já, jsou velice skromný Mr. Green
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Machy

PříspěvekZaslal: sobota 13. září 2008 8:13     Předmět: Citovat

S velmi amatersky divadlem jsme nacvicili pohadku Lotrando a Zubejda kde jsem ztvarnil roli sultana Solimana, ale za svuj nej uspech povazuji ze jsem byl na nataceni televizniho poradu Pripady detektiva packala (takova soutez pro deti) a byl jsem tam 2x a 2x jsme prohrali Embarassed
TheMole

PříspěvekZaslal: sobota 13. září 2008 8:18     Předmět: Citovat

já byl jednou vyfocen v našem místním plátku jako součást hloučku vynášejícího Moranu Wink
Myriáda Netrefkoulová

PříspěvekZaslal: sobota 13. září 2008 9:17     Předmět: Citovat

To já zase byla jednou vyfocena v místním plátku jako účastnice maškarního bálu, to bylo asi tak ve 3. třídě.
A loni se v jiném místním plátku dokonce objevilo moje jméno - jako podpis za jednou reportáží... první a poslední v mém životě Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: neděle 14. září 2008 5:56     Předmět: Citovat

Mrakoplaška napsal:
tys hrál myyyyyyyyyyyyš? to muselo bejt roztomilý, myši mam ráda - měls ouška a ocásek? Mr. Green

Měl sem vobojí. A na ksichtě sem měl dokonce namalovaný jakodyžfousky. Ale termín "roztomilej" bych používal vopatrně. Mr. Green
DoktorkaŠáhlá

PříspěvekZaslal: neděle 14. září 2008 11:26     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:
Mrakoplaška napsal:
tys hrál myyyyyyyyyyyyš? to muselo bejt roztomilý, myši mam ráda - měls ouška a ocásek? Mr. Green

Měl sem vobojí. A na ksichtě sem měl dokonce namalovaný jakodyžfousky. Ale termín "roztomilej" bych používal vopatrně. Mr. Green

A fotky nemáš? Všichni zde přítomní by to určitě rádi viděli Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Silence

PříspěvekZaslal: neděle 14. září 2008 12:21     Předmět: Citovat

Mě nevinně vyfotili v naší knihovně a teď tu fotku dali do brožurky o knihovnách v Plzni a všude to rozdávaj! Shocked
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: neděle 14. září 2008 12:39     Předmět: Citovat

DoktorkaŠáhlá napsal:
A fotky nemáš? Všichni zde přítomní by to určitě rádi viděli Very Happy
Fotky díkybohu nemám. To bylo v době hluboký totality, ale to vy mladý nemůžete znát. Tehdy se tolik nefotilo jako neska. Very Happy
DORFL

PříspěvekZaslal: neděle 14. září 2008 20:15     Předmět: Citovat

Silence napsal:
Mě nevinně vyfotili v naší knihovně a teď tu fotku dali do brožurky o knihovnách v Plzni a všude to rozdávaj! Shocked

Přines ukázat na sraz! Prosím! Wink
Silence

PříspěvekZaslal: pondělí 15. září 2008 7:17     Předmět: Citovat

Nikdy! Laughing
Voronde

PříspěvekZaslal: úterý 16. září 2008 11:28     Předmět: Citovat

Mně jednou vyfotili na šachovém kroužku a dali to na obálku Učitelských novin! Představte si můj šok, když mě na chodbě zastavila tehdejší ředitelka školy a říká: "Ty, pojď se mnou!". Dotáhla mě do ředitelny, vytrhla tu titulku a vrazila mi ji do ruky Laughing Od té doby se bojím fotografů Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Fanoušci Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

Přejdi na: